«Олександрія» перемогла вчетверте поспіль (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 683

«Олександрія» стала одноосібним лідером Чемпіонату України з футболу в Першій лізі після четвертого туру, в якому зустрічалася з ПФК «Суми». У ньому команда з однойменного міста, 16 серпня, на домашньому полі стадіону «Ніка» перемогла гостей - 2:0.

Матч пройшов під диктовку господарів. Підопічні Володимира Шарана вийшли вперед вже на третій хвилині зустрічі. Після помилки у захисті сумчан біля свого штрафного майданчика, Артем Сухоцький випередив захисника, вийшов віч-на-віч із голкіпером і пробив в лівий кут воріт донедавна воротаря «Зірки» Романа Травкіна. Другого голу вболівальникам довелося чекати довго. На 79-й хвилині Олександр Гуськов подвоїв перевагу, після пасу Юрія Коломойця та встановив остаточний рахунок матчу.

Приємною новиною для уболівальників напередодні гри з «Сумами» стала новина, озвучена президентом клубу Сергієм Кузьменком, що всі домашні матчі стануть безкоштовними до виходу «Олександрії» у Прем’єр-лігу. Саме таке завдання він поставив перед тренерським складом команди на нинішній сезон.

ФК "Олександрія" - ПФК "Суми" – 2:0 (1:0)

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Леонов (Банада, 41), Ямполь (Грицук, 46), Чорній (Гуськов, 65), Запорожан – к/к, Голенков (Іващенко, 85), Коломоєць, Імереков, Микицей, Басов.
Запасні: Леванідов, Ломко, Чепурненко. Головний тренер – Володимир Шаран.

«Суми»: Травкін, Бугайов, Котелюх – к/к (Сидоренко, 84), Кравченко, Западня, Богачов, Лучик, Швець (Брікнер, 68, Сулейман, 81) , Жичиков, Лебеденко, Козаченко (Петрович, 78).
Запасні: Важинський, Макаров, Ярошенко. Головний тренер – Юрій Ярошенко

Попередження: Ю.Коломоєць (12), А.Сухоцький (26) – О.Лебеденко (41).
Голи: А.Сухоцький (3), О.Гуськов (79).

Наступну гру «Олександрія» проведе на виїзді 24 серпня у Кривому Розі проти ФК «Гірник».