Кіровоградські легкоатлетки на Чемпіонаті Європи серед паралімпійців здобули «золото» та «бронзу»

Кількість переглядів - 733

Двічі в одному виді змагань на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів, що проходить у англійському місті Свонсі, на п’єдестал змагань підіймалися представниці Кіровоградського обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт».

Поштовх ядра на відстань 12.73 см  приніс звання чемпіонки Європи Анастасії Мисник у класі F-20.
Звання бронзової призерки із результатом 12.25 см виборола Світлана Куделя. Другим місцем наша легкоатлетка поступилася росіянці Антоніні Барановій (12.69).
До медального дубля наших спортсменок привів ЗТУ Олег Соколовський.
Змагання у Великій Британії проходять із 19 до 23 серпня.