«Олександрія» здобула путівку в 1/8 фіналу Кубка України у серії післяматчевих пенальті (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 910

Навряд чи хтось сподівався, що дебютант Першої ліги ФК «Тернопіль» чинитиме такий опір і створить величезні проблеми срібному призерові останнього сезону, лідерові нинішнього чемпіонату «Олександрії» у матчі 1/16 фіналу Кубка України 22 серпня. Лише у серії післяматчевих пенальті команда Володимира Шарана отримала путівку до наступного раунду змагань.

Дебют матчу краще вдався господарям поля. Біля власного штрафного майданчика олександрійці сфолили на Р.Волошиновичі. Після навісної подачі, В.Богданов виграв повітря і ударом головою відправив м’яч в сітку воріт – 1:0. Після пропущеного швидкого голу наші футболісти активізувалися і провели декілька контратак. В першому випадку удар Є.Чепурненка пройшовся поряд зі стійкою, а в другому, після удару Євгена із-за меж штрафного майданчика, м’яч влетів точнісінько в нижній кут воріт – 1:1. Після пропущеного голу, господарі поля заволоділи ініціативою. На 14- хвилині тернопіляни провели небезпечну атаку. С.Клекот віддав передачу на І.Мединського, останній цілив у ближній кут, але влучив у стійку. Ще через дві хвилини, після довгої передачі з глибини поля, Б.Семенець міг вийти на побачення з В.Леванідовим, але в останню мить голкіпер випередив форварда та ефектно вибив м'яч головою. На 23-й хвилині наші земляки провели перспективну атаку. А.Кіча пройшовши флангом, виконав передачу у штрафний майданчик, де В.Пономар випередивши М.Плетеницького замикав її, але м’яч пройшов повз ворота. На 38-й хвилині, після подачі Є.Чепурненка зі штрафного, С.Басов пробив головою поруч зі стійкою. На 43-й хвилині одна з атак господарів поля могла завершитися взяттям воріт. Б.Семенець отримавши передачу від В.Богданова, пробив з лінії воротарського майданчика, але не зумів точно переправити м’яч у ворота. На останній хвилині першого тайму, небезпечний прохід А.Кічі флангом лише в останню мить зумів зупинити в підкаті А.Дубчак.

На початку другого тайму тих швидкостей та активних дій обох команд ми не побачили. Гра в основному точилася в центрі поля, але все ж таки м’яч більше тримався в наших футболістів. Свою першу атаку в другій половині зустрічі господарі поля провели на 54-й хвилині. Б.Семенець з правого краю атаки зряче віддав м’яч на В.Чорного, але в останню мить його випередив С.Басов. Вже через дві хвилини тернопіляни створили ще один небезпечний момент біля воріт гостей. Все той же Б.Семенець, після передачі І.Мединського із вигідної позиції спершу поцілив у поперечину, а після добивання через себе, В.Левандіов у карколомному стрибку врятував свою команду. На 61-й хвилині вивести нашу команду вперед міг Ю.Коломоєць. але після його удару головою, м’яч пролетів поряд зі стійкою. На 79-й хвилині олександрійці провели масовану контратаку, але з превеликими зусиллями захисникам ФК «Тернопіль» вдалося вибити м’яч на кутовий. На 84-й хвилині, після подачі зі штрафного, С.Басов пробив головою, але м’яч пролетів поряд зі стійкою. На 85-й хвилині І.Курило віддав неточний пас на партнера, але,на щастя, для тернополян, О.Гуськов перехопивши м’яч, не влучив у ворота.

На 6-й хвилині першого овер-тайму господарі поля могли вийти вперед. Після передачі І.Мединського, В.Чорний намагався пробити по воротах з кута штрафного майданчика, але його удар заблокували захисники. На 101-й хвилині матчу, після передачі від В.Чорного на Б.Семенця, останній в один дотик пробив по воротах, але В.Леванідов зіграв вище усяких похвал, перевівши м’яч на кутовий. На 115-й хвилині господарі поля отримали шанс на пробиття кутового. Але після удару через себе Б.Семенця в межах карної зони, голкіпер забирає м’яч в руки. Якщо брати до уваги, що у складі нашої команди були відсутні провідні гравці, то олександрійці в цьому матчі продемонстрували досить пристойну гру і заслужено перемогли.

В серії пенальті в складі нашої команди відзначилися: Є.Чепурненко, Є.Банада, Ю.Коломоєць та С.Микицей. А В.Леванідов став одним із героїв матчу, парирувши один удар з «точки».

Одразу після матчу Володимир Шаран дав свій коментар:

- Це була дуже тяжка гра. Ми знали, що нам буде не легко. ФК «Тернопіль» грає в простий, але надійний футбол. Гра була рівною, але якщо брати гольові моменти, то невелика перевага на боці господарів поля, але і ми також створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Приємно, що здобули перемогу. Для нас головне – це зайняти перше місце в чемпіонаті, але і кубок також ніхто не відміняв, тому будемо боротися щоб пройти якомога далі. Ми знаємо, що наступний раунд складається з двох матчів, тому хочемо щоб нашим суперником була команда з Прем'єр–ліги і влаштувати таке свято своїм вболівальникам, яке було в Тернополі.

ФК «Тернопіль» - ФК «Олександрія» - 1:1 (1:1, 1:1, 3:4 - пенальті)

ФК «Тернопіль»: Плетеницький, Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот, Кондзьолка – к/к, Богданов, Волошинович (Громяк, 69), Мединський, Чорний, Семенець.
Запасні: Русан, Полянчук, Дорі, Соколовський, Гаврилюк, Кривий.
Головний тренер – В.Івегеш

ФК «Олександрія»: Леванідов, Микицей, Басов – к/к, Імереков, Ломко, Кіча (Гуськов, 70), Чорній (Бідловський, 69), Чепурненко, Банада, Пономар (Іващенко, 110), Коломоєць.
Запасні: Рудик, Голенков, Піскун, Ямполь.