Кіровоградці "в суху" обіграли киян під проливним дощем(ФОТО)

Кількість переглядів - 2999

Футболісти кіровоградської «Зірки» здобули довгоочікувану перемогу у першоліговому футбольному Чемпіонаті України.  Лише у п’ятому турі на домашньому стадіоні вони змогли піти з поля з трьома очками, завершивши матч звитягою над київським «Динамо-2» - 2:0

Незважаючи на поразку в кубковому матчі від першої динамівської команди 23 серпня, та гра футболістів «Зірки» залишила позитивне враження, тож цілком закономірними були сподівання на не менш змістовну та успішну гру підопічних Анатолія Бузника з «Динамо-2» сьогодні. Але відверто перший тайм ці сподівання не виправдав. Він був невидовищним і доволі скупим на моменти. А тут ще й погода втрутилася: ближче до середини тайму пішов дощ і не припинявся до фінального свистка. Достатньо сказати, що перший удар у зустрічі, що ніс небезпеку, було створено на 30 хвилині, коли зі штрафного динамівець Олексій Савченко небезпечно пробив і лише майстерність нашого голкіпера Дмитра Козаченка не дозволила гостям повести у рахунку.

Господарі ж реальний шанс забити мали за сім хвилин, коли після помилки динамівських захисників Олексій Чичиков вийшов віч-на-віч із Євгенієм Волинцем, але цю дуель програв. Після перерви нечисленні глядачі, які не побоялися дощу та залишилися на трибунах, не пошкодували про своє рішення. Футболісти заграли у більш відкрити футбол, вихід на поле у складі «Зірки» Івана Рудницького та Дмитра Осадчого пожвавили гру.

Другу нагоду вивести «Зірку» вперед, мав Чичиков, але його знову підвела майстерність. У повторному побаченні з динамівським воротарем він з чудової позиції не влучив у ворота. За свої помилки Олексій все ж реабілітувався на 68 хвилині матчу, вправно зігравши на добиванні – 1:0.

Цей гол сколихнув і гостей, які спробували відновити статус кво, але в одному епізоді був неточним Ахлідін Ісраілов, а в другому відмінно зіграв Козаченко. Воротар «Зірки» блискуче парирував удар зі штрафного Артема Поляруса.

Остаточний рахунок у матчі встановив Іван Рудницький на передостанній хвилині основного часу, виконавши зрячий удар головою після навісу з правого флангу – 2:0.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич причину невдачі своїх підопічних пояснив великою кількістю індивідуальних помилок, зокрема пропущені голи – проблемами у центральній зоні, через яку його команда пропускає м’ячі у другому матчі поспіль. Відзначив він швидкі фланги та стрімкі переходи від оборони до атаки футболістів «Зірки», їхню досвідченість. Залишив своє враження і від побаченого реконструйованого стадіону: «Чудовий стадіон, лишається привести на нього команди Прем’єр-ліги».

Анатолій Бузник навіть після першої у сезоні перемоги був стриманим, не проявляючи зайвих емоцій, відзначив, що три очки далися команді нелегко. Перший тайм обидві команди провели вальяжно, спокійно, «Зірка» грала під диктовку суперників. Лише після проведеної розмови у перерві у діях його підопічних з’явилася агресія, зміст. Допомогла футболістам «Зірки», за словами Анатолія Івановича і погода. Перша перемога допоможе його футболістам у психологічному плані і тепер вони гратимуть легше, переконаний головний тренер кіровоградської команди.

Наступний тур «Зірка» проведе у Чернівцях, де 31 серпня зіграє з «Буковиною».

«Зірка» (Кіровоград) - «Динамо-2» (Київ) - 2:0 (0:0)

«Зірка»: 72. Козаченко Дмитро, 2. Допілка Олег, 4. Мостовий Андрій, 5. Бочкур Роман (к/к), 9. Щедрий Артем (27. Кочура Олександр, 72), 11. Бацула Андрій (7. Рудницький Іван, 58), 16. Баранець Борис, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор (66. Осадчий Дмитро, 65), 29. Рожок Сергій (13. Сокуренко Віталій, 78), 77. Чичиков Олексій. Запасні: 33. Поштаренко Павло, 8. Родіна Вадим, 22. Баранець Григорій. Головний тренер: Бузнік Анатолій.

«Динамо-2»: 55. Волинець Євгеній, 2. Азацький Олександр, 5. Братков Антон (к/к), 7. Ісраілов Ахлідін, 13. Трубочкін Іван (11. Маїк Олег, 74), 14. Савченко Олексій (Морозенко Євген, 46), 17. Мякушко Сергій, 19. Хобленко Олексій, 20. Гемега Віталій (18. Полярус Артем, 74), 25. Яремчук Роман, 27. Чорноморець Олександр. Запасні: 1. Бущан Георгій, 4. Болденков Валерій, 15. Цибульник Олександр, 23. Лухтанов В’ячеслав. Старший тренер: Хацкевич Олександр
Голи: 1:0, Чичиков Олексій (68), 2:0, Рудницький Іван (89).
Попередження: Рожок Сергій (30), Савченко Олексій (36), Трубочкін Іван (47), Чорноморець Олександр (88).