«Олександрія» перемогла вп’яте поспіль

Кількість переглядів - 883

«Олександрія» продовжує показувати у першоліговому Чемпіонаті України максимальний результат. У вчорашньому матчі 5 туру на виїзді в Кривому Розі триколірні перемогли «Гірник» і з 15 очками продовжують впевнено очолювати турнірну таблицю, залишаючись єдиною командою, яка ще не втратила жодного очка.

Початок першої половини матчу прошов у спокійній, рівній боротьбі в центрі поля.  За 20 хвилин лише олександрійці спромоглися на два удари в ствір воріт. Удар Запорожана був заблокований захисниками, а після удару Леонова з дальньої відстані, голкіпер забрав м’яч в руки. Ближче до середини першого тайму олександрійці заволоділи ініціативою, при можливості атакуючи ворота суперника, але серйозної загрози їх атаки не несли. До речі, Запорожан у звітній зустрічі став четвертим гравцем ФК «Олександрія», які провели 200 і більше офіційних матчів в чемпіонатах та Кубку України (В.Первак – 217, І.Чередніченко – 213, В.Максімов – 211).

Більш активніше олександрійці розпочали другий тайм. На 46-й хвилині вони провели масовану атаку. Після навісної подачі з правого флангу, Запорожан пробив по воротах, але м’яч зрикошетив від захисника і голкіпер забрав його в руки. Ще за декілька хвилин все той же Андрій міг відкрити рахунок, але його удар пройшовся поряд зі стійкою. На 55-й хвилині господарі наважилися провести перспективну атаку, але пробити по воротах Новака їм завадили захисники.  На 73-й хвилині фортуна посміхнулася олександріцям. Сухоцький пробив по воротах, але влучив у гравця «Гірника» Павлова і м’яч від нього зрикошетив у ворота Зарубіна – 0:1. На останній доданій арбітром хвилині, після подачі кутового господарі поля мали реальний шанс зрівняти рахунок, але в останню мить Новак накрив собою м’яч. І на 3-й доданій хвилині олександрійці ставлять знак оклику в цій зустрічі. Бідловський обіграв захисника на правому фланзі біля штрафного майданчика, віддав пас в район одинадцятиметрової позначки, де Іващенко ударом в дотик відправляє м’яч в сітку воріт – 0:2.
«Олександрія» вп’яте поспіль перемагає, а "Гірник", що до звітного матчу від початку чемпіонату мав чотири нічиї, перервав свою серію, але зовсім не в той бік, у який хотілося б його вболівальникам.
Наступну гру шостого туру «Олександрія» проведе удома 31 серпня проти тернопільської «Ниви».

«Гірник» (Кривий Ріг) – ФК «Олександрія» 0:2 (0:0)

«Гірник»: Зарубін, Баєнко (Васильєв, 78) , Бука (Боровський, 78), Голуб, Любчак, Нудний (Антіпов, 71), Павлов, Тимченко (Ільяшов, 82), Гвоздевич – к/к, Григорик, Дорош.
Запасні: Гурін, Рябов, Горват. Гол.тренер – Г.Приходько

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Леонов (Бідловський, 64), Пономар (Іващенко, 56), Запорожан – к/к, Голенков (Чорній, 76), Грицук (Коломоєць, 84), Імереков, Микицей, Банада, Басов.
Запасні: Леванідов, Чепурненко, Шендрік. Гол.тренер – В.Шаран

Попередження: І.Тимченко (10), В.Павлов (87) – С.Басов (30), Д.Леонов (45+2)
Голи: В.Павлов (73 - власні ворота), О.Іващенко (90+3)