«Олександрія» перемогла вшосте поспіль (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 881

«Олександрія» продовжує впевнено набирати очки та з кожним наступним туром віддалятися від своїх найближчих переслідувачів. Вчора, 31 серпня, городяни здобули свою шосту поспіль перемогу і на сьогодні лишаються єдиною командою, що не втратила жодного очка від старту нинішнього першолігового чемпіонату України.

Цього разу майстерність підопічних Володимира Шарана відчули на собі безнадійні аутсайдери - футболісти тернопільської «Ниви», які за шість турів ще не набрали жодного бала. На стадіоні «Ніка» вони тричі були змушені виймати м’яча з сітки власних воріт.

Перший гол олександрійцям допомогли забити самі гості. На другій компенсованій хвилині першого тайму після подачі зі штрафного в штрафний майданчик, Петровський відправив кулястого у сітку власних воріт. Авторами ще двох голів стали господарі. На 55-й хвилині Ямполь дальнім ударом метрів з 30-ти влучив у лівий верхній кут воріт  – 2:0. Не минуло й 10 хвилин, як перевагу «Олександрії» потроїв Іващенко, замкнувши навісну передачу від Грицука.

ФК «Олександрія» - «Нива» - 3:0 (1:0)

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Леонов (Іващенко, 46), Ямполь (Чорній, 56), Чепурненко, Запорожан – к/к, Голенков (Бідловський, 42), Грицук, Шендрік, Коломоєць (Гуськов, 71), Басов.
Запасні: Новак, Ломко, Кіча.
Головний тренер – Володимир Шаран.

«Нива»: Нагірний, Гудак, Рижук, Донець – к/к, Яневич, Петрівський (Мдинарадзе, 73), Шпікула, Сворак (Бадло, 77), Гринченко, Семенюк (Левчик, 77), Гудима.
Запасні: Шпук, Козак, Льодін, Пліс.