Дзюдоїст, який виступає за Кіровоградщину, став сьомим на Чемпіонаті світу (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 2322

Киянин Кеджао Ньябалі, який виступає і за Кіровоградську область, посів сьоме місце на Чемпіонаті світу з дзюдо, що завершився у російському Челябінську. У ваговій категорії до 90 кг серед 48 учасників українець отримав 3 перемоги і 2 поразки.

Із таким результатом вихованець Віталія Дуброви увійшов до трійки кращих серед всіх українців, які виступали на світовому форумі.
Нагадаємо, кращий результат показав Георгій Зантарая, який став бронзовим призером Чемпіонату світу і єдиним медалістом у складі збірної України. Сьоме місце посіла і  Марина Черняк.
У першій сутичці 1/32 фінала Ньябалі переміг Радвана Абдаллу з Джибуті.

В 1/16 фіналу нашому дзюдоїсту протистояв уругваєць Хуан Ромеро.

Третій вихід на татамі в 1/8 фінала для нашого борця складався надзвичайно важко. Йому протистояв Ноель ван'т Енд з Голландії. Поступаючись суперникові за двома шидо, у кінцівці поєдинку Ньябалі успішно провів кидок на ваза-арі і вийшов до чвертьфіналу.

Тут на нього чекав росіянин  Кирило Вопросов. Наш дзюдоїст вдало розпочав, заробив юко, але на всю сутичку його не вистачило фізично. Ньябалі пропустив кидок на іпон і змушений був продовжувати боротися у втішному поєдинку.

Втішний раунд із титулованим грузином Варламом Ліпартеліані дзюдоїст, що виступає за Кіровоградщину теж програв і у підсумку посів сьоме місце, заробивши 140 олімпійських рейтингових очок.