«Зірка» вперше у сезоні розгромила суперника (ФОТО)

Кількість переглядів - 1519

Після не надто вдалого старту у чемпіонаті, футболісти «Зірки», схоже, зробили висновки і почали демонструвати ту гру, яку від них чекали. Третій матч поспіль кіровоградці виходять з поля переможцями. Сьогодні, 6 вересня, на домашньому полі у 7 турі Чемпіонату України в першій лізі вони розгромили достатньо важкого суперника - ФК «Тернопіль» (5:1), який від старту сезону не програв жодної гри.

До звітної зустрічі тернополяни посідали у турнірній таблиці п’яте місце, кіровоградці з вісьмома очками відставали на один пункт, але були восьмими. Футбольна аксіома стверджує, що команда грає так, як їй дозволяє суперник. У матчі з «Тернополем» вона вкотре підтвердилася. Гра видалася відкритою, видовищною, результативною та пройшла під диктовку господарів.
Підопічні Анатолія Бузніка дуже швидко відкрили рахунок: на 9 хвилині Григорій Баранець заробив штрафний, і після розіграшу з партнером пробив крізь стінку, яка в даному випадку була схожа на сито – 1:0.Такий швидкий розвиток подій на полі примусив гостей відкритися, але користі від цього вони великої не отримали. Кіровоградці натомість раз-по-раз турбували ворота Сергія Русана. Гольові моменти мали Артем Щедрий, Дмитро Осадчий, Ігор Загальський, новачок «Зірки» Олександр Акименко, але в перших трьох випадках ворота рятував голкіпер гостей, а в третьому м’яч зрадницьки влучив у верхню штангу.
Із четвертої спроби на 34 хвилині господарі все ж подвоїли перевагу. Гол на свій рахунок записав Артем Щедрий.
Та за шість хвилин настрій футболістам «Зірки» зіпсував нападник гостей Богдан Сменець, який ефектним дальнім ударом з-за меж штрафної зони скоротив рахунок – 2:1.
Хитка мінімальна перевага не влаштовувала кіровоградців, тому вони активно розпочали другу половину матчу, яка у підсумку призвела до розгрому гостей.
Втретє гол у ворота «Тернополя» забив Андрій Бацула на 58 хвилині, якому асистував Акименко. Всього декілька хвилин знадобилося зірковим, щоб м’яч учетверте побував у сітці воріт гостей.  Автором голу став Іван Рудницький, який вийшовши віч-на-віч, переграв Сергія Русана.
Зробивши свою справу, до честі футболістів «Зірки», вони не зупинилися, а продовжували створювати моменти та демонструвати яскраву та змістовну гру. Така старанність вп’яте  дала свої результати і остаточно деморалізувала суперників, коли на 82 хвилині матчу після подачі кутового пробив Іван Рудницький, м’яч зачепив захисника "Тернополя" Степана Клекота і перетнув лінію воріт, довершивши розгром гостей.

Як зазначив на післяматчевій прес-конференції головний тренер «Тернополя» Василь Івегеш, трагедії з розгромної поразки робити він не буде, зауваживши що його команда програла закономірно.  «Кіровоградські футболісти дали нам хороший урок. Із програних ігор братимемо позитив. Вважаю, далася взнаки пряма трансляція матчу по телеканалу «Футбол-1», хлопці нервували. ФК «Тернопіль» - це команда 8-10 місця Першої ліги», - зазначив наставник гостей.
Головний тренер «Зірки» Анатолій Бузнік заявив, що незважаючи на гру зі складним суперником, його футболісти виконали все, що планували: забили швидкий гол, примусили команду з Тернополя відкритися і далі контролювали гру. «Ми грали з важким суперником. Тернополяни гарно обороняються, вміють реалізовувати стандарти. Приємно і за якість гри «Зірки» і за результат. Вона сподобалася глядачам і футболістам», - наголосив Бузнік.

«Зірка» (Кіровоград) – ФК «Тернопіль» (Тернопіль) - 5:1 (2:1)

«Зірка»: 72. Козаченко Дмитро, 2. Допілка Олег, 4. Мостовий Андрій, 9. Щедрий Артем, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор (7. Рудницький Іван, 50), 22. Баранець Григорій (77. Чичиков Олексій, 68), 29. Рожок Сергій (к/к) (13. Сокуренко Віталій, 86), 50. Акименко Олександр, 55. Чередніченко Ігор, 66. Осадчий Дмитро (11. Бацула Андрій, 46). Запасні: 33. Поштаренко Павло, 8. Родіна Вадим, 23. Крамар Антон. Головний тренер: Бузнік Анатолій.

ФК «Тернопіль»: 77. Русан Сергій, 3. Дубчак Андрій, 4. Атласюк Сергій, 5. Клекот Степан, 6. Куріцький Сергій, 8. Кондзьолка Андрій (к/к), 9. Мединський Ігор (15. Гаврилюк Роман, 61), 11. Полянчук Сергій (14. Гром’як Тарас, 72), 16. Семенець Богдан, 17. Богданов Віталій (2. Соколовський Юрій, 83), 20. Волошинович Ростислав (23. Дорі Артур, 76). Запасні: 12. Плетеницький Микола, 18. Тарабалка Іван, 19. Кривий Тарас.
Головний тренер: Івегеш Василь

Голи: 1:0, Баранець Григорій (9), 2:0, Щедрий Артем (34), 2:1, Семенець Богдан (39), 3:1, Бацула Андрій (58), 4:1, Рудницький Іван (63), 5:1, Клекот Степан (82, авт.).
Попередження: Русан Сергій (23), Щедрий Артем (65), Акименко Олександр (68), Куріцький Сергій (88).

Гру 8 туру «Зірка» проведе 13 вересня  на виїзді проти дніпродзержинської «Сталі».