«Олександрія» легко здолала «Миколаїв» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 637

«Олександрія» продовжує іти без очкових втрат вже сім турів поспіль. Цього разу футболісти з однойменного міста на виїзді декласували «Миколаїв» - 4:1.

Початок матчу підтвердив тезу про те, що в Миколаєві всім суперникам, в якому б статусі вони не перебували, грати не просто. Уже на 4-й хвилині голкіпер Новак відбив удар з гострого кута, але на добиванні Прокіпчук з близької дистанції не схибив - 1:0. Такий розвиток подій «Олександрію» не влаштовував, гості великими силами пішли вперед. І на 18-й хвилині рівновагу в рахунку було відновлено: Грицук реалізував пенальті (він же його і заробив).
Пікантності додавало те, що в стартовому складі гостей вийшли колишні кумири «Миколаєва» - Чорній і Голенков. Обидва діяли активно, заряджаючи партнерів на атаку. Одного разу м'яч, після удару Чорнія, пройшов в безпосередній близькості від воріт господарів поля. У відповідь Загинайлов ледь не вразив дальню «дев'ятку». Грицук, Пономар, Запорожан, Голенков - частіше саме ці футболісти опинялися в епіцентрі наступальних дій «Олександрії». А в кінцівці тайму Пономар став автором другого голу в ворота миколаївців: він замкнув фланговий простріл чітким ударом. До перерви суперники ще встигли обмінятися ударами у виконанні Сомова і Чорнія.

У дебюті другого тайму Грицук закріпив успіх «Олександрії» ударом з середньої дистанції. Мабуть, що для подальшого перебігу матчу це стало істотним чинником. Гол додав гостям більшої впевненості, а котирування «Миколаєва» ще більш впали в ціні. Знизилася і видовищність матчу, небезпечних моментів стало поменше. Одні - наче не вірили в свої сили, інші - не хотіли напружуватися, контролюючи, в цілому, хід поєдинку. Заміни, зроблені тренерами, носили більше тренувальний характер. Втім, зовсім інакше увійшов у гру Коломоєць. Уже за дві хвилини після свого виходу на поле він став автором четвертого голу в ворота «Миколаєва». 4: 1 - впевнена перемога олександрійців.