Поразка «Зірки» зіпсувала свято кіровоградцям (ФОТО)

Кількість переглядів - 2073

«Зірка» вдруге поспіль програла та не змогла порадувати кіровоградців у ювілейний день - 260-річчя міста. Поразка у попередньому виїзному турі від Дніпродзержинської «Сталі» виглядала якимось непорозумінням, що мав виправити домашній матч 9 туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі з чернігівською «Десною», але він, нажаль, підтвердив, що з нинішнім складом кіровоградської команди поставлені керівництвом клубу задачі виконати непідсилу.

І це на післяматчевій прес-конференції підтвердив головний тренер «Зірки» Анатолій Бузнік.
Сценарій гри господарів наші суперники зламали вже на початку гри забивши швидкий м’яч на 6 хвилині. Захисник деснянців Єгор Картушов отримав скидку з лівого флангу і з льоту метрів із 18-ти потужно пробив. М’яч пролетів біля Павла Поштаренка, але зреагувати на нього він не зміг. 0:1 і господарі опинилися в ролі наздоганяючих.
Наші футболісти мали б прокинутися, а натомість ледь не пропустили від того ж таки Картушова вдруге на 11 хвилині. На щастя цього разу наш кіпер був на місці. Потім небезпечний момент біля воріт кіровоградів створив Микола Агапон.
Зірчані ж більше запам’яталися великою кількістю технічного браку при передачах. Перший удар у напрямку воріт суперників вони створили лише на 21 хвилині, але спроба Дмитра Фадєєва не несла ніякої небезпеки для «Десни».
Взагалі переважна більшість першого тайму не вирізнялася видовищністю: в’язка гра і мінімум небезпечних моментів з боку обох команд.
Єдиний удар за весь тайм, який ніс загрозу воротам гостей підопічні Анатолія Бузніка створили на 34 хвилині, коли контратаку завершував ефектним ударом Віталій Сокуренко, але після нього м’яч просвистів над стійкою воріт Сергія Сітало.
За три хвилини трапився випадок, що міг стати визначальним для подальшого перебігу матчу.  Бориса Баранця відверто збили у штрафній суперників, але головний суддя матчу Денис Шурман вирішив, що порушення не було. Це трактування арбітра виглядало б логічним, якби він вгледів симуляцію з боку Бориса і дав жовту картку, але він цього не зробив. Взагалі до суддівства у цьому матчі було багато нарікань: всі спірні моменти судді трактували на користь гостей, чим викликали неабияке обурення на трибунах.
«Зірка» згадала, що є господарем поля лише у кінцівці тайму. Наші футболісти активізувалися, притисли чернігівчан у штрафній, але на віть на гольовий момент не напрацювали. Суперники грамотно оборонялися і ліквідовували усі потенційні загрози, тож на перерву господарі пішли у ролі наздоганяючих.
Гра наших футболістів у другій половині зустрічі помітно пожвавилася. У діях зірчаних з’явилася агресія, самовіддача, якої бракувало в першому таймі, але всі намагання зрівняти рахунок були марними. Господарі спромоглися створити лише три вартих уваги моменти: на 66 хвилині Олег Допілка щічкою закинув «парашут» і ледь не влучив, на 75-й Дмитро Фатєєв примусив кіпера деснянців Сітала демонструвати свою майстерність. Але по-справжньому реальний шанс зрівняти рахунок мав Крамар. Антон пройшов лівим флангом і потужно пробив з лінії штрафної, після чого його ефектний удар прийняла на себе верхня штанга.
Активність футболістів «Зірки» зіграла з ними злий жарт - захопившись атакою, вони поплатилися за свою необачність. Спочатку двічі чернігівські футболісти їх пробачали але на останній хвилині основного часу цей ліміт було вичерпано. Павло Поштаренко помилився на виході, його обікрав Олександр Деребчинський і спокійнісінько пробив у пусті ворота. Підсумковий результат 0:2, і як наслідок «Зірка» опустилася на восьме місце в турнірній таблиці.
«Немає що коментувати - 0:2 програли. Всі старання, всі задачі, все впирається у результат. Ті живі гравці в команді, не можуть дати результат, тож треба робити висновки. Після замін ми почали грати більш активніше, але другий м’яч.. наш воротар сьогодні що був на полі, що його не було. замість того, щоб боротися до кінця пропустили другий м’яч», - так оцінив гру своїх підопічних наставник «Зірки» Анатолій Бузнік.

У наступному турі, 27 вересня, «Зірка» у Харкові зіграє з «Геліосом».

«Зірка» (Кіровоград) – «Десна» (Чернігів) – 0:2 (0:1)

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Допілка Олег, 8. Родіна Вадим, 9. Щедрий Артем (37. Кушнірьов Андрій, 78), 11. Бацула Андрій, 13. Сокуренко Віталій (23. Крамар Антон, 75), 16. Баранець Борис, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор (7. Рудницький Іван, 59), 50. Акименко Олександр (66. Осадчий Дмитро, 80), 55. Чередніченко Ігор (к/к). Запасні: 72. Козаченко Дмитро, 10. Рибалко Микола, 17. Кривошей Єгор. Головний тренер: Бузнік Анатолій.

«Десна»: 31. Сітало Сергій, 3. Щедраков Павло, 22. Каваців Ярема, 12. Картушов Єгор (27. Смалько Андрій, 90+2), 2. Жук Вадим, 7. Козак Михайло (19. Малюк Вадим, 90+5), 5.Чуланов Володимир, 23. Агапов Микола (8. Деребчинський Олександр, 82), 18. Сухомлинов Рудольф, 11. Бовтурк Вадим (15. Фурта Юрій, 86), 4. Мельник Вадим (к/к). Запасні: 13. Шевченко Олег, 14. Каркошкін Сергій, 16. Сердюк Ярослав. Головний тренер: Рябоконь Олександр.

Голи: 0:1, Картушов Єгор (6); 0:2, Деребчинський Олександр (90+1).
Попередження: Сухомлинов Рудольф (40), Жук Вадим (51), Чредніченко Ігор (53), Загальський Ігор (56).