Кіровоградські волейболісти-пляжники прикро лишилися без медалей

Кількість переглядів - 734

Кіровоградські волейболісти-пляжники з КДЮСШ №3 долучилися до участі у Відкритому Кубку Києва з пляжного волейболу серед дівчат та юнаків, що 19-21 вересня проходив у столиці України, на острові Долобецький на Дніпрі. Нинішні змагання зібрали рекордну кількість учасників - 110 команд, які виборрювалил нагороди у трьох вікових категоріях до 14-ти, до 16-ти та до 18-ти років.

Одразу дві наші пари були зобов’язані входити до чільної трійки, однак у вирішальний момент їм не вистачило холоднокровності. Серед юнаків U-18 пара Денис Шмалько – Віктор Мельниченко у матчі за третє місце зазнала прикрої поразки, програвши третю партію (13:15). Другий тандем у цій віковій групі Тарас Захаровський – Дмитро Заплаткін посіли сьоме місце.
Зобов’язані були перемагати серед юнаків U-16 кіровоградці Ігор Свірідов – Антон Матвєєв, але спочатку вони в якості лідерів неочікувано програли матч за вихід до фіналу, а потім не змогли налаштуватися та як слід поборотися за «бронзу», завершивши турнір четвертими.

На фото Ігор Свірідов на фоні подарунку від Європейської конфедерації волейболу

Турнір проводився третій рік поспіль, і цьогоріч, окрім Київської федерації волейболу, до числа організаторів долучилася Федерація волейболу України, котра в свою чергу, посприяла тому, щоб турнір був включений до програми Європейських фестивалів з волейболу пляжного серед дітей. Таким чином партнерами Відкритого кубку Києва стали також Європейська конфедерація волейболу та відомий спортивний бренд Mikasa.
«Організатори були приємно здивовані кількістю учасників, що заявилися. У змаганнях узяла участь рекордна кількість команд - 110, що представляли 18 міст, а також 15 регіонів України. Вже під час урочистої церемонії відкриття турніру усіх учасників чекав сюрприз: кожна команда отримала у подарунок м’яч Mikasa. Ці м’ячі були спеціально надіслані в Україну від ЄКВ в рамках підтримки Європейських дитячих фестивалів. Хлопці та дівчата не менше зраділи й формі, що була виготовлена спеціально для цього турніру. Таким турніром організатори зробили справжнє свято для дітей», - розповіла «Гречці» тренер наших волейболістів Маргарита Кольцова.