«Зоря» перемогла «Олександрію» у першому кубковому матчі(ФОТО)

Кількість переглядів - 1380

Вчора, 26 вересня, «Олександрія» продовжила свої виступи у Кубку України, прийнявши у себе вдома луганську "Зорю" на стадії 1/8 фіналу. Гра завершилася мінімальною поразкою господарів з рахунком 0:1.

Сама гра з прем’єр-лігововю командою розпочалася із запізненням на 20 хвилин:  автобус луганчан зламався неподалік Олександрії, тому вчасно дати свисток про початок матчу не вдалося.

У першому таймі голів глядачі не побачили: суперники грали обережно, мінімізувавши всі ризики. Єдиний гол у зустрічі футболісти «Зорі» оформили після перерви, коли їм вдалося забити швидкий м’яч. Малишев на 56 хвилині після ювелірної передачі верхом від Чайковського пробив витончено, а воротар господарів Леванідов був безсилий.