БК «Золотий вік» у важкій боротьбі здолав «Хімік-2» (ФОТО)

Кількість переглядів - 691

У першому товариському матчі в рамках підготовки до Чемпіонату України у Вищій лізі, сьогодні, 11 жовтня, правонаступник баскетбольного клубу «Кіровоград-2» - БК «Золотий вік» зустрічався з южненським «Хіміком-2».
Команді Андрія Білозерського, під керівництвом якого кіровоградські баскетболісти виграли чемпіонат у Першій лізі останнього сезону, довелося докласти максимум зусиль, щоб здолати гостей з рахунком 83:73.

Та нехай він не вводить в оману: гра видалася дуже напруженою. Южненці тричі скорочували відставання до одного очка, а схилити шальки терезів на свою користь кіровоградцям вдалося лише в останні хвилин заключної чверті. Невідомо як би завершилася зустріч для кіровоградців якби не блискуча гра Євгена Ворника. Чемпіон Вищої ліги минулого сезону у складі БК «Кіровоград» дав усі підстави вважати, що саме він стане лідером команди Андрія Білозерського. Висновок такий можна зробити не лише завдяки набраним 30 очкам, але продемонстрованій якісній, осмисленій грі, ефективним діям на майданчику.
«Хімік-2» за підсумками минулого сезону у Вищій лізі посів шосте місце, і це давало  нашим баскетболістам можливість оцінити свій нинішній рівень, звернути увагу на помилки та в оптимальній формі підійти  до офіційних матчів регулярного чемпіонату. А працювати баскетболістам «Золотого віку» є над чим: низький рівень взаємодії гравців, брак при передачах, в обороні – всі ці прогалини треба усунути головному тренеру в найкоротші строки.
Протягом зустрічі кіровоградці лідирували з незначним гандикапом. Після першої чверті вони випереджали суперників на три пункти (21:18). Найуспішніше їм вдалося відіграти у другій чверті, в якій вони змогли піти у 15-очковий відрив (36:21), але до великої перерви  дали можливість «хімікам» скоротити відставання до п’яти пунктів (39:34). У третьому відрізку гості вперше наблизилися до наших баскетболістів на відстань одного очка (52:53) і лише вдалий спурт кіровоградців у заключні хвилини дозволив завершити її з 6-очковою перевагою - 58:52. За схожим сценарієм пройшла й остання чверть: хитка перевага кіровоградців, яка за три хвилини до фінальної сирени нівелювалася до одного очка (72:71). У вирішальні хвилини господарі змогли зібратися та вирвати перемогу з рахунком 83:73. Окрім Ворника великий внесок у звитягу БК «Золотий вік» зробив Антон Мельник із результативністю в 18 очок і Андрій Чайка в доробку якого 15 пунктів.

БК "Золотий вік" - БК "Хімік-2" - 83:73 (21:18, 18:16, 19:18, 25:21)

Завтра, 12 жовтня, відбудеться друга товариська зустріч між командами. Гра пройде на факультеті фізичного виховання. Початок - о 12.00