«Хімік-2» взяв реванш у кіровоградських баскетболістів (ФОТО)

Кількість переглядів - 824

Кіровоградський БК «Золотий вік» у спортивному залі факультету фізичного виховання провів другу товариську зустріч проти южненського «Хіміка-2».

Після вчорашньої поразки 73:83, сьогодні, 12 жовтня, гості зробили правильні висновки та взяли реванш у наших баскетболістів, причому випередивши їх також на 10 очок.
Протягом всієї гри на майданчику домінували южненці: вони захопили лідерство від першої чверті та лише збільшували свою перевагу, яка по завершенні третьої 10-хвлинки складала 25 очок (75:50). Спалах результативності у товариській грі підопічних Андрія Білозерського відбувся лише ближче до завершення заключної чверті, коли їм вдалося скоротити відставання, яке за 30 секунд до фінальної сирени складало 6 очок (80:86).
Але кінцівку краще провели баскетболісти «Хіміка-2», які вдало реалізували дві атаки та встановили остаточний рахунок на табло - 90:80 на свою користь.

БК «Золотий вік» - БК «Хімік-2» - 80:90 (17:22, 18:21, 15:32, 30:15).