Дзюдоїст, який виступає за Кіровоградщину, став призером турніру серії Гран-прі в Астані (ФОТО)

Кількість переглядів - 663

Дзюдоїст Кеджау Ньябалі, який виступає поряд із Києвом за Кіровоград, піднявся на бронзовий п’єдестал пошани турніру серії Гран-прі, що вперше проходив в Астані (Казахстан) і здобув 120 рейтингових балів у залік олімпійської кваліфікації.

У ваговій категорії до 90 кг він провів чотири поєдинки. Перший вихід на татамі Кеджау завершив достроковою перемогою «іппоном» над білорусом Володимиром Шумейком. Надзвичайно важкою видалася для нашого борця друга сутичка за вихід у півфінал проти узбекського спортсмена Шералі Жураєва, який на останньому Чемпіонаті світу посів 5 місце. Її переможця було визначено лише у додатковий час, де за рахунок активності переміг українець.
Боротьба з узбеком забрала у Ньябалі забагато сил, яка завадила йому в поєдинку з казахським спорстменом Асетом Ахметжановим пробитися до фіналу.
У сутичці за «бронзу» наш дзюдоїст двома кидками на «ваза-арі» переміг італійця Фасенте Вальтера.
Нагорода, здобута в Астані покращила рейтинг Кеджау Ньябалі у виборюванні олімпійської ліцензії. До 144 балів отриманих за успішний виступ на Чемпіонаті світу-2014 в Челябінську, де він став сьомим, наш дзюдоїст додав ще 120 пунктів.

На турнірі серії Гран-прі в Астані змагалися 277 спортсменів з 36 країн світу.