У Кіровограді "Зірка" віддала перемогу "Гірнику" (ФОТО)

Кількість переглядів - 1598

Матч 13 туру «Зірки» з криворізьким «Гірником» продовжив безвиграшну серію кіровоградців яка же налічує шість ігор поспіль. Сьогодні, 18 жовтня, червоно-жовті, граючи із новачком першої ліги на своєму полі, маючи чисельну перевагу не змогли здобути максимальний результат, зігравши внічию - 2:2.

Важко пояснити що заважає нашим футболістам, але факт залишається фактом: команда, що формувалася напередодні старту нового чемпіонату із прицілом на Прем’єр-лігу з відповідним підбором виконавців, ніяк не може закріпитися навіть поміж середнячків чемпіонату та продовжує борсатися на дні турнірної таблиці, балансуючи на межі пониження у класі.

Сценарій більшості зустрічей «Зірки» настільки схожий, що можна передбачати розвиток гри на декілька турів уперед. Володіючи беззаперечною територіальною, ігровою перевагою, переважаючи суперників за кількістю створених гольових моментів, ударів по воротах, футболісти Анатолія Бузніка примудряються пропускати незрозумілі м’ячі, позбавляючи себе шансів на перемогу, часто-густо даруючи її суперникам.

Саме так сталося і в цьому матчі. Кіровоградські футболісти дуже добре розпочали: притисли гірників на своїй половині поля і раз-по-раз створювали небезпеку біля воріт Романа Гурина. І якби не марнотратність зіркових, поставлену задачу на гру вони б виконали вже в першому таймі, в якому мали 5 моментів для взяття воріт гостей. Три з них змарнував Щедрий,  ще одного разу зробив подарунок суперникам Григорій Баранець. Навіть за таких умов розпочиналося для господарів вже оптимістично. На 24 хвилині кращий бомбардир і футболіст першої ліги минулого сезону Олександр Акименко зумів вивести «Зірку» вперед: отримавши пас від Бориса Баранця він розстріляв Гурина та нарешті відкрив лік своїм голам у новій команді.

Суперники у першій половині гри взагалі були мало помітними і віддали всю ініціативу господарям. Єдине чим вони запам’яталися за весь тайм, так це  небезпечним штрафним Ходулі, який перевірив пильність Козаченка.

Наприкінці тайму гірники взагалі зробили подарунок червоно-жовтим. За грубу гру другу жовту картку отримав нападник «Гірника» Ільяшов, залишивши свою команду в меншості.

Одразу по перерві господарі ним скористалися. Автором другого голу знову став Акименко, який, після помилки захисників гірників, подвоїв перевагу «Зірки». Кіровоградські футболісти продовжували нагнітати і були близькими до того, щоб втретє примусити воротаря гостей виймати м’яча з сітки воріт, а натомість неочікувано пропустили самі. Буряк на 58 хвилині скоротив відставання після розіграшу кутового - 2:1. А за 7 хвилин футболісти з Кривого Рогу забили вдруге: гол на рахунку Сітало – 2:2.
Облава воріт «Гірника» була тривалою, але ні чого путнього не привела. Чисельні моменти футболістів «Зірки», які нагадаємо, грали в більшості, переважно звершувалися або неточними ударами або надійною грою воротаря криворіжан. За матч гравці «Зірки» виконали 23 удари по воротах «Гірника», натомість наші суперники у цій статистиці мають показник - 9.

«Зірка» вкотре розчарувала. Що відбувається з командою ніхто не розуміє в тому числі її головний тренер Анатолій Бузнік. Перемагаючи 2:0, маючи на полі чисельну перевагу, більш кваліфікований склад і грати внічию – поза межами розуміння людей, які знаються на футболі. Незрозуміло і те, як трактувати коментар наставника «Зірки» на післяматчевій прес-конференції: «Мабуть ми десь прогнівили Бога. Вважаю, що настав час щось змінювати. Кажуть, за результат відповідає головний тренер, тому вважаю, що треба подякувати керівництву клуба за надану можливості, вибачитися за те, що не все вдалося що хотіли. Висновки зробляться дуже швидко». Чи означає це добровільну відставку Бузніка?

Наступну гру «Зірка» проведе на виїзді 27 жовтня проти тернопільської «Ниви».

«Зірка» (Кіровоград) – ФК «Гірник» (Кривий Ріг) – 2:2.

«Зірка»: 72. Козаченко Дмитро, 2. Допілка Олег, 5. Бочкур Роман (к/к), 9. Щедрий Артем (77. Олексій Чичиков, 73), 11. Бацула Андрій, 13. Сокуренко Віталій (66. Осадчий Дмитро, 87), 16. Баранець Борис, 20. Фатєєв Дмитро, 22. Баранець Григорій (7. Рудницький Іван, 59), 29. Рожок Сергій, 50. Акименко Олександр. Запасні: 33. Поштаренко Павло, 8. Родіна Вадим, 17. Кривошей Єгор, 21. Загальський Ігор. Головний тренер: Бузнік Анатолій.

«Гірник» (Кривий Ріг): 1. Гурин Роман, 6. Буряк Ігор, 3. Нудний Сергій (14. Сітало Артем, 46), 8. Боровський Богдан (27. Перин Юрій, 89), 9. Ільяшов Андрій 16. Ходуля Ілля, 21. Гвоздевич Сергій (к/к) (7. Бука Ігор, 80), 22. Рябов Вячеслав (5. Дорош Роман, 66), 25. Григорик Андрій 28. Павлов Віталій, 34. Солдат Ігор. Запасні: 31. Зарубін Руслан, 13. Голуб Андрій, 11. Тимченко Ігор. Головний тренер: Геннадій Приходько.

Голи: 1:0, Акименко Олександр (24); 2:0, Акименко Олександр (48); 2:1, Буряк Ігор (58), 2:2, Сітало Артем (65).
Попередження: Ільяшов Андрій (29), Солдат Ігор (72).
Вилучення: Ільяшов Андрій (41).