Чемпіонатом України в Олександрії автокросмени закрили сезон (ФОТО)

Кількість переглядів - 918

Заключний IV етап Чемпіонату України з автокросу пройшов в Олександрії.
На трасі «Вербова Лоза» 18-19 жовтня вони вперше прийняли провідних гонщиків з усієї України.

Спортсмени Кіровоградщини за підсумками змагань вибороли дві нагороди. 12-річний Данило Крисько з Олександрії став срібним призером в заліку юніорів на СКА «Багі». Третій результат показав Віктр Фоменко з Кіровограда на легкових автомобілях (клас 7Н).
За два змагальних дня в особистому та командному заліках було розіграно 42 кубка і 60 медалей.
Лідером в командному заліку став Запорізький автомобільний клуб, на другому місці - ЖСТК «Атомтехноспорт» (Жовті Води). Третій командний переможець не визначався, оскільки командну атестацію пройшли тільки Запоріжжя і Жовті Води.
Завдяки ноу-хау на трасі не було пилу. Олександрійський гонщик Сергій Млявих закупив 15 тонн солі, яку перед стартом висипали на зволожений трек. Сіль затримала випаровування вологи, що дозволило провести гонку в комфортних умовах.