Кіровоградки були серед кращих на Чемпіонаті України з велоспорту на треку

Кількість переглядів - 592

Вісім разів підіймалися на призовий подіум кіровоградські спортсменки на Чемпіонаті України з велосипедного спорту на треку, що 16 - 18 жовтня проходив  у Львові.
Із другим результатом у гонці на 500 метрів із місця Олена Гуцан серед жінок. Ще одне «срібло» вона виборола у гонці кейрін. Завдяки показаним результатам у наступному році її буде включено до складу збірної України.
Шість нагород на шести дистанціях із яких п’ять найвищого ґатунку – такий результат виступу ще однієї талановитої кіровоградської велосипедистки з КДЮСШ №1 Ксенії Федотової у змаганнях юніорок. Переможницею чемпіонату вона стала у гонках: 500 м з місця, олімпійський спринт, командна гонка, кейрін, скреч. У груповій гонці наша велосипедистка фінішувала з третім часом. Таким беззаперечним успіхом вона гарантувала собі місце у складі юніорської збірної України.
Бронзою відзначилася ще одна юніорка Наталія Крисильникова в олімпійському спринті.
Тренують спортсменок Ольга Заворітня, Олександр Дяченко та Юрій Симоненко.