Кіровоградська «Зірка» перервала шестиматчеву безвиграшну серію

Кількість переглядів - 902

Кіровоградська «Зірка» у виїзному матчі 14 туру здобула важливу перемогу над тернопільською «Нивою» і перервала 6-матчеву безвиграшну серію.

Після звільнення головного тренера Анатолія Бузніка і п’ятьох гравців основи, ситуація в команді була не найкращою, але оновлений в оперативному порядку колектив у складних умовах в першу чергу психологічного характеру, зумів після тривалої перерви вийти з поля переможцем, двічі відзначившись у воротах господарів.
У звітній грі кіровоградці показали характер, майстерність, в їхніх діях була упевненість і легкість, що втілилася у результат. Відкрили рахунок футболісти «Зірки» на 31 хвилині. Акименко віддав передачу на лівий фланг на Бацулу, який зробив простріл до штрафного майданчику, де Загальський пробив повз Василя Шпука - 0:1.
А подвоїли перевагу наші футболісти у другому таймі, зловивши футболістів «Ниви» на контратаці. Єгор Кривошей зробив відмінну передачу на Чичичкова, який опинився на ударній позиції прямо навпроти воріт, і удар Олексія був не тільки потужним, але і точно в правий від голкіпера кут воріт - 0:2.
Зі своїм наступним суперником - МФК «Миколаїв» кіровоградці зустрінуться 2 листопада на стадіоні «Зірка». Початок гри о 14.00.

«Нива» (Тернопіль) – «Зірка» (Кіровоград) – 0:2 (0:1).

«Нива»: 89. Шпук Василь, 3. Донець Андрій (к/к), 15. Петрівський Тарас, 5. Яневич Віктор, 77. Дурай Тарас, 28. Семенюк Олександр (18. Мдинарадзе Олександр, 87), 43. Озарків Ігор, 36. Гудима Володимир (20. Шпікула Ярослав, 87), 16. Гринченко Андрій (17. Менжега Олександр, 84), 11. Пліс Тарас (9. Сворак Ярослав, 46), 22. Гудак Роман. Запасні: 93. Нагірний Ігор, 8. Волошин Артур, 6. Рижук Степан. Виконуючий обов’язки головного тренера: Семерак Богдан.

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Допілка Олег, 5. Бочкур Роман (к/к), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 17. Кривошей Єгор, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор (19. Самойленко Вячеслав, 87), 22. Баранець Борис (24. Тітов Дмитро, 90+2), 50. Акименко Олександр (9. Щедрий Артем, 77), 66. Осадчий Дмитро (77. Чичиков Олексій, 61). Запасні:41. Льопка Роман, 10. Рибалко Микола, 23. Осипенко Олексій. Виконуючий обов’язки головного тренера: Гасанов Самір.

Голи: 0:1, Ігор Загальський (31); 0:2, Олексій Чичиков (68).
Попередження: Фатєєв Дмитро (55), Сворак Ярослав (62), Озарків Ігор (64), Баранець Борис (77).