Футбол у Кіровограді: поразка «Зірки» і дикунство фанів «Миколаєва» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1606

Кіровоградська «Зірка» у сьогоднішньому матчі 15 туру Чемпіонату України з футболу в Першій лізі на домашньому полі з мінімальним рахунком 0:1 програла «Миколаєву».

До звітної гри команди-суперниці підійшли в якості сусідів по турнірній таблиці, але психологічна перевага була на боці господарів, які у минулому виїзному турі в Тернополі перемогли «Ниву» і перервали 6-матчеву безвиграшну серію. Корабели натомість зазнали важкої розгромної поразки від «Гірника-Спорт» (0:5).

Перший тайм «Зірка» переважала суперників за всіма компонентами, створила чимало гольових моментів, які втім не реалізувала. Забити мали нагоду Григорій Баранець, Дмитро Фатєєв, Борис Баранець.
Невдачі в атаці наших футболістів допоміг вирішити арбітр матчу Максим Козиряцький, який на 37 хвилині призначив пенальті у ворота «Миколаєва», вирішивши, що захисник гостей Остапенко у своїй штрафній зоні з порушенням виконав підкат і збив Фатєєва. Таким подарунком футболісти «Зірки» не скористалися: Ігор Загальський пробив 11-метровий незграбно прямо в руки воротарю корабелів.
У другому таймі гості заграли сміливіше, але до гольових моментів справа не доходила. Червоно-жовті продовжували іти вперед, але їхнім атакам бракувало гостроти, а головне – точності при передачах. Коли до завершення основоного часу лишалося 5 хвилин, сталося найгірше: наші футболісти пропустили гол. Нападник миколаївців Іван Сомов у штрафній зоні відмінно обіграв двох центральних захисників і пробив практично в пусті ворота. Спроби підопічних Саміра Гасанова зрівняти рахунок були невдалими.

Своє дике шоу після фінального свистка влаштували фанати «Миколаєва», які зламали решітки, що відділяють глядацькі трибуни від поля і вибігли до своїх футболістів. Така картина викликала зневагу до так званої групи підтримки гостей, яким, очевидно, дуже бракує культури вболівання. Вигукувати на весь стадіон «Слава Україні!» - це не показник рівня патріотизму, свідомості та вихованості, що сьогодні довели фани з Миколаєва.

На післяматчевій прес-конференції виконуючий обов’язки головного тренера «Зірки» визнав, що результат не відображає того, що відбувалося на полі, але рахунок говорить сам за себе: «Суперник у нас був хороший, ми готувалися до нього, але щось не допрацювали. Багато браку при передачах, нервозність в атакувальних діях. В епізоді з пропущеним м’ячем – ми самі недопрацювали, дозволили забити. Суперник обрав правильну тактику: глибоко сидів на своїй половині поля і реалізував свої моменти».

Команда «Миколаїв» зараз переживає дуже складні часи. Це підтвердив наставник гостей Олег Федорчук: «Футболісти вже 5 місяців не отримують заробітну плату, вже 8 місяців клуб не має президента і кинутий напризволяще. Навіть в таких умовах футболісти часом показують непогану гру. Ми демонструємо футбол, доводячи що в нас є хороший потенціал. Зараз головна наша задача – вижити, не зникнути з лиця землі".
Наступну гру на домашньому стадіоні футболісти «Зірки» проведуть 8 листопада. Їхнім суперником буде алчевська «Сталь». Початок матчу о 14:00.

«Зірка» (Кіровоград) – «Миколаїв» (Миколаїв) –  0:1 (0:1).

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Допілка Олег, 5. Бочкур Роман (к/к), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 17. Кривошей Єгор, 20. Фатєєв Дмитро (24. Тітов Дмитро, 90+2), 21. Загальський Ігор (10. Рибалко Микола, 89), 22. Баранець Григорій (9. Щедрий Артем, 68), 50. Акименко Олександр, 66. Осадчий Дмитро (77. Чичиков Олексій, 63).

Запасні: 41. Льопка Роман, 15. Кілик Антон, 19. Самойленко Вячеслав.

В.о. головного тренера: Гасанов Самір.

«Миколаїв»: 77. Восконян Валерій, 3. Адаменко Роман, 7. Загинайлов Сергій, 8. Рогозинський Валерій (19. Берко Віктор, 77), 9. Піднебенной Вячеслав (к/к), 13. Прокипчук Ярослав (15. Бондаренко Денис, 83), 14.Сомов Іван, 17. Стеценеко Олександр, 18. Момот Віталій (10. Купрій Артур, 90), 25. Остапенко Дмитро, 27. Білий Іван.

Запасні: 12. Антоненко Олександр, 11. Носов Ілля, , 26. Андрієвський Микола.

Головний тренер: Федорчук Олег.

Гол: 0:1, Сомов Іван (85).
Попередження: Баранець Григорій (49), Бочкур Роман (52), Загальський Ігор (56), Білий Іван (87).