Кіровоградські баскетболісти взяли реванш у «Хіміка-2»

Кількість переглядів - 820

Кіровоградський БК «Золотой вєк» у грі-відповіді, 2 листопада, взяв переконливий реванш у южненського «Хіміка-2» за поразку у дебюті чемпіонату України у Вищій лізі.

Наші баскетболісти невпевнено розпочали. У їхніх діях було багато метушні, сумбуру, підводили кидки з-за дуги. Суперники ж грали на своєму звичному рівні, набираючи очки.  Першу чверть вони завершили з 4-очковою перевагою. Решту 10-хвилинок були за нашими баскетболістами. Переламною стала середина другого відрізку гри, в якому підопічні Андрія Білозерського наздогнали южненців, а згодом пішли у 9-очковий відрив (39:30). Другу половину матчу господарі провели ще впевненіше, суттєво збільшивши свою перевагу, яка у підсумку сягнула 25 очок.

БК «Золотой Вєк» – БК «Хімік-2» 89:64 (18:22, 21:8, 20:18, 30:16)

«Золотой Вєк»: Ворник (22+16+1), Мельник (12 + 9 + 2), Сосой (18+7+7), Чайка (14+2+3), Оснач (10+6+2), Бузько (9+2+5), Роскошний (0+0+0), Глинчак (2+1+1), Мизь (2+1+0), Новіков (0+0+1).