Майстри бойового самбо з Кіровограда завоювали 4 медалі на Чемпіонаті Європи (ФОТО)

Кількість переглядів - 1128

Кіровоградська школа бойового самбо вкотре підтвердила свої високі позиції як на українській, так і на міжнародній аренах. Днями вихованці обласної федерації повернулися з Чемпіонату Європи серед чоловіків, юніорів і юнаків, що 1-2 листопада проходив в Ужгороді, де наші спортсмени здобули чотири нагороди, з них дві – найвищого гатунку.

Чемпіоном Європи серед молоді у ваговій категорії до 74 кг став 17-річний Андрій Турчин, вперше виконавши норматив майстра спорут України.
У юнацьких змаганнях тріумфував 13-річний кіровоградець Данило Джемига (45 кг). Перемога дозволила йому в такому юному віці виконати норматив кандидата у майстри спорту України.
Двічі наші майстри бойового самбо були в числі призерів змагань юніорів. 15-річний Богдан Прозоров (62 кг) завоював «срібло», а його одноліток Костянтин Шульга (57 кг) примірив бронзову нагороду.

Голова обласної федерації бойового самбо В’ячеслав Шульга залишився дуже задоволеним виступами своїх підопічних, відзначивши, що всі четверо спортсменів, які представляли Кіровоградщину, піднялися на п’єдестал пошани.
«Наша обласна федерація дуже молода, їй лише три роки, але ми вже маємо достойні результати. Роман Майнич минулого року виграв дорослий чемпіонат України, був чемпіоном Європи серед молоді. Нажаль, перед нинішніми змаганнями він захворів і не зміг виступити, через що, я впевнений, ми втратили ще одну медаль. Але свій внесок у такий позитивний результат він зробив в якості тренера, допомагаючи мені готувати команду. В нас є талановиті спортсмени, достойна зміна, якій треба побільше змагальної практики під час якої мої вихованці набиратимуться досвіду і надалі радуватимуть своїми перемогами», - розповів «Гречці» В’ячеслав Шульга.

Змагання зібрали 235 учасників із 15 країн з України, Білорусії, Молдови, Польші, Словаччини, Чехії, Азербайджана, Туреччини, Грузії, Румунії, Латвії, Литви, Вірменії, Угорщини, Словенії.