Кіровоградська «Зірка» продовжує радувати грою своїх суперників (ФОТО)

Кількість переглядів - 1068

Футболісти «Зірки» продовжують демонструвати невтішну гру, що призводить до подальшого падіння турнірними сходами в Чемпіонаті України у Першій лізі. Сьогодні, 8 листопада, у матчі 16 туру кіровоградці удома поступилися одному з аутсайдерів – алчевській «Сталі».

Після домашньої поразки у попередньому турі від «Миколаєва» наші футболісти зобов’язані були реабілітовуватися тим більше, що і суперник був далеко не грізний. Алчевці, маючи у своєму активі 12 очок, займали передостанню, 15 позицію у чемпіонаті. Та й зі складом у наставника гостей Вадима Плотнікова були проблеми: через перебір жовтих карток гру у Кіровограді пропускали три футболісти «Сталі» - Масалов, Тимофієнко і Мамутов.

Нажаль, своїм шансом господарі не скористалися, хоча і мали для цього нагоду. Гравці «Зірки» першими відкрили рахунок на 30 хвилині. Спрацювала зв’язка Осадчий – Чичиков. Дмитро пройшов правим флангом, навісив у штрафну, а Олексій легко зорієнтувався і спокійно головою направив кулястого у сітку воріт суперників.
На 39 хвилині кіровоградці могли збільшити свою перевагу, але цього разу Осадчий вирішив не ділитися ні з ким м’ячем і пробив сам. Його удар був сильним, але неточним.
Другий тайм сталевари розпочали активніше і створили на його початку декілька небезпечних моментів, які втім, результату не принесли. А от нападник «Зірки» Артем Щедрий, щойно вийшовши на заміну, був близьким до взяття воріт суперників, однак після удару головою м’яч попрямував до рук воротаря «Сталі» Ганєва.
А потім дивувати настала черга гостей, причому не гольовими моментами, а справжнісінькими голами. На 56-й хвилині алчевці скористалися помилкою Фатєєва на фланзі, послідував навіс у штрафну яку Колінс замкнув головою - 1:1.
Не минуло й 10 хвилин, як гості вже були попереду і знову не без допомоги кіровоградських футболістів. Все почалося з помилки у центрі поля Бориса Баранця, за якою послідувала небезпечна контратака, що завершилася подачею кутового. Наші захисники залишили наодинці Логінова, який таким подарунком скористався сповна - 1:2.
Коли ж на 72-й хвилині «Сталь» забила втретє, гра була зроблена. Локтіонов у центрі поборовся за м’яча, продемонстрував індивідуальну майстерність на підступах до штрафної господарів, накрутив Бочкура і ефектним ударом у дальній кут примусив трибуни стадіону «Зірка» принишкнути.
Зрозумівши, у якій халепі опинилися, підопічні Саміра Гасанова кинулися будь що відіграватися. Але максимум, що їм вдалося – це скоротити рахунок. Чичиков замкнув навіс Фатєєва з правого флангу і оформив дубль, радості від якого, зі зрозумілих причин ніхто не проявив. Всі подальші спроби господарів зрівняти рахунок були безрезультатними.
Пояснити причину поразки наставнику «Зірки» Саміру Гасанову було вкрай важко, і лише одним невезінням тут навряд чи можна відбутися. Наразі ж є очевидний факт: кіровоградська команда зараз у глибокій кризі в першу чергу психологічній. Як із неї викараскатися – очевидно керівництво не знає, про що свідчать дві останні поразки у грі з не з найсильнішими суперниками. Моменти у господарів були, але на думку керманича кіровоградців, брак у їхній реалізації вкотре призвів до сумних наслідків.
Головний тренер «Сталі» Вадим Плотніков на післяматчевій прес-конференції визнав, що за рівної гри вдача у цій грі була на боці його хлопців та підтвердив факт фатального невезіння «Зірки».
Наступну гру кіровоградська «Зірка» проведе на виїзді 15 листопада проти «Полтави».

«Зірка» (Кіровоград) – «Сталь» (Алчевськ) – 2:3 (1:0).

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Допілка Олег, 5. Бочкур Роман (к/к), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 20. Фатєєв Дмитро, 22. Баранець Григорій (17. Кривошей Єгор, 78), 24. Тітов Дмитро (9. Щедрий Артем, 51), 50. Акименко Олександр (10. Рибалко Микола, 76), 66. Осадчий Дмитро (19. Самойленко Вячеслав, 74), 77. Чичиков Олексій. Запасні: 41. Льопка Роман, 15. Кілик Антон, 23. Осипенко Олексій. В.о. головного тренера: Гасанов Самір.

«Сталь» (Алчевськ): 31. Ганєв Геннадій, 21. Максименко Максим, 14. Назаренко Дмитро, 5. Ковальов Максим, 3. Хромих Антон, 9. Скарлош Андрій (8. Жданов Дмитро, 90+4), 24. Нгаха Пунгу Колінс, 4. Логінов Олександр, 17. Полюлях Микита, 10. Гордя Ігор (7. Хамід Ясин, 46), 11. Локтіонов Роман (2. Єрмаков Віталій, 90+2). Запасні: 1. Піцан Іван. Головний тренер: Плотніков Вадим.

Голи: 1:0, Чичиков Олексій (30), 1:1, Нгаха Пунгу Колінс (56), 1:2, Логінов Олександр (65), 1:3, Локтіонов Роман (72), 2:3, Чичиков Олексій (78).

Попередження: Баранець Борис (28), Баранець Григорій (53), Назаренко Дмитро (67), Локтіонов Роман (76), Нгаха Пунгу Колінс (79), Ганєв Геннадій (82).