Кіровоградські борці на юніорському Кубку України завоювали «золото» і «срібло» (ФОТО)

Кількість переглядів - 905

8 листопада в м. Миколаєві, у перший день Кубку України з греко-римської боротьби серед юніорів 1995-1997 років народження, майстер спорту України студент Одеського Морського Університету Владлен Козлюк (тренери Михайлік О. Г., Горбань М.А.), який виступає за Кіровоград і Одесу, став переможцем, не залишивши жодних шансів суперникам. Це перші офіційні змагання Владлена в юніорськів групі. Після «бронзи» європейської першості і золота Чемпіонату світу серед кадетів, Владлен не програв жодних змагань. І цього разу підтвердив своє безумовне лідерство у ваговій категорії до 84 кг тепер уже в більш дорослій групі.

На шляху до фіналу він з очевидною перевагою чисто технічно виграв у 2-х суперників, а в третій, дуже напруженій, по суті головній сутичці вагової категорї 84 кг, у відчайдушній боротьбі на межі повної самовіддачі виграв у дуже сильного суперника, члена молодіжної збірної команди України нашого земляка знам'янчанина майстра спорту України Владислава Маніна (тренери Клюка Ю. Г. , Білобаба С.)- 4:0, 4:4. Потім чиста перемога у півфіналі і впевнена перемога в фіналі!
Під час офіційного нагородження Владлена та його особистого тренера Михайліка О. Г. чекав приємний сюрприз від президента федерації Малишка В. І. : Владлену Валерій Іванович вручив сучасний потужний ноутбук, а його тренеру Михайліку О.Г. -цінний подарунок та грошову премію за підготовку Чемпіона світу 2014 року серед кадетів.
Крім Козлюка на п’єдестал піднявся ще один кіровоградський борець – Андрій Кулик. вихованець Миколи Горбаня виступав серед суперників старших за нього на 1-2 роки, адже сам борець 1998 року народження і ще змагається поміж кадетів, де два тижні тому став переможцем Чемпіонату України. У вазі до 50 кг від відборовся чудово, вигравши дві перші сутички чисто, третю – за балами. у фіналі спортсмен комплексної ДЮСШ №3 достойно виступав і завершив сутичку за рівного рахунку 6:6, а програв лише за якістю дій. Андрій Кулик пройшов серйозне випробування на зрілість і своєю нагородою довів, що вже зараз готовий успішно змагатися з більш старшими спортсменами.