Кіровоградська «Зірка» завершила рік нічиєю (ФОТО)

Кількість переглядів - 978

Останню гру в нинішньому році кіровоградська «Зірка» зіграла внічию – 0:0. Виїзний матч 17 туру проти «Полтави» кіровоградські футболісти проводили у важкому психологічному стані: дві поспіль поразки від аутсайдерів – «Миколаєва» (0:1) і алчевської «Сталі» (2:3), відставка Саміра Гасанова накладали свій відбиток на наших футболістів. В таких умовах Сергій Лавриненко, якого за три дні до гри у Полтаві призначили виконуючим обов’язки головного тренера, зумів налаштувати команду, яка продемонструвала гідну гру. І якби на стадіоні «Локомотив» у червоно-жовтих було більше везіння, і не підвела реалізація, вони цілком могли б піти з поля переможцями.
У середині першого тайму нагода відкрити рахунок була в Акименка, але його удар головою після кутового у виконанні Бацули парирував  воротар господарів Кучинський. До перерви свій момент забити гол змарнував Олексій Чичиков.

Вдруге можливість вивести «Зірку» вперед Акименко не використав на 60-й хвилині, не реалізувавши вихід сам на сам.
Вже у компенсовані арбітром хвилини останній шанс перемогти не використав 19-ти річний нападник «Зірки» Микола Рибалко, який щойно вийшовши на заміну, пройшов на швидкості правим флангом та пробив, але його удару бракувало влучності.
На післяматчевій прес-конференції Сергій Лавриненко прокоментував нічию з «Полтавою», подякувавши своїм підопічним за те, що вони виконали настанову на гру: «Ми знали, що «Полтава» – суперник важкий, команда силова, буде багато боротьби, але хлопці витримали. Очко завжди очко і навіть його треба вибороти. Радує те, що хлопці виконали мої настанови, зіграли ззаду на нуль. Дякую за це хлопцям».
Наступну гру «Зірка» проведе 21 березня 2015 року. На домашньому стадіоні кіровоградці прийматимуть «Гірник-Спорт».

ФК «Полтава» - «Зірка» (Кіровоград) – 0:0 (0:0).

«Полтава»: 12.Кучинський Максим (к/к), 22. Коваленко Євгеній, 49. Бондаренко Тарас, 4. Бутенін Артем, 20. Кравченко Владислав, 7. Боровець Максим (10. Ковталюк Микола, 88), 11. Зеленевич Максим, 77. Коркішко Дмитро, 89. Насібулін Владислав, 78. Соломка Юрій (70. Олійник Дмитро, 78), 23. Фомич Ігор.  Запасні: 13. Кулініч Артем, 9. Семчук Вадим, 16. Кринський Володимир, 6. Парамонов Вадим. Головний тренер: Близнюк Ілля.

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло (41. Льопка Роман, 90+5), 2. Допілка Олег, 5. Бочкур Роман (к/к), 9. Щедрий Артем (66. Осадчий Дмитро, 78), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 17. Кривошей Єгор, 20. Фатєєв Дмитро, 24. Тітов Дмитро (21. Загальський Ігор, 81),  50. Акименко Олександр (10. Рибалко Микола, 90+4), 77. Чичиков Олексій. Запасні: 15. Кілик Антон, 19. Самойленко Вячеслав, 44. Конопацький Гліб. В.о. головного тренера: Лавриненко Сергій.

Попередження: Бутенін Артем (56), Баранець Борис (58), Коркішко Дмитро (86).