Кіровоградські баскетболісти двічі перемогли БК "Дніпро-ДВУФК"

Кількість переглядів - 908

Двома впевненими перемогами завершили виступи у Дніпропетровську кіровоградські баскетболісти з БК «Золотой вєк», які 15-16 листопада здолали  БК "Дніпро-ДВУФК". Вони дозволили нашим баскетболістам піднятися на друге місце турнірної таблиці серед команд Вищої ліги.

У першому матчі кіровоградські вовки змели своїх опонентів, навіть не відчувши гідного спротиву. Якщо після першої чверті відставання господарів складало сім пунктів, то на велику перерву підопічні Андрія Білозерського пішли із гандикапом у 14 очок. У решті двох 10-хвилинок наші баскетболісти лише збільшили свою перевагу, довівши її до розгромної – 110:81.
Найбільшу кількість очок нашій команді приніс у звітному матчі Андрій Чайка (28 очок +3 підбирань +3 результативні передачі).

БК "Дніпро-ДВУФК" - БК "Золотой вєк" - 81:110 (27:34, 21:28, 16:26, 17:22)

Беззастережне домінування гравців БК "Золотой вєк" продовжилося і в сьогоднішній зустрічі у грі-відповіді навіть без декількох гравців основи, яким керманич нашої команди дав відпочити. Вже після першої чверті наші баскетболісти випереджали дніпрян на 17 очок. Впевнено гості провели і другу чверть. Решту матчу навіть без кількох гравців основи вовки не віддали жодного відрізку гри.  Цього разу кращі показники результативності продемонстрував Євген Ворнік (23 очки + 10 підбирань + 5 результативних передач).

БК "Дніпро-ДВУФК" - БК "Золотой вєк" - 64:96 (9:26, 11:23, 21:22, 23:25)

Наступні ігри кіровоградські вовки проведуть 29-30 листопада у Харкові з БК «Авантах-Політехнік».