«Олександрія» перемагає і завершує нинішній рік лідером чемпіонату

Кількість переглядів - 760

Перемогою в матчі 17 туру над харківським «Геліосом» «Олександрія» на мажорній ноті завершила виступи в Першій лізі у нинішньому році та на зимову перерву іде в якості беззаперечного лідера чемпіонату.

Вчора, 16 листопада триколірні на своєму полі святкували перемогу 1:0. На 77 хвилині єдиний гол у зустрічі забив Пономар, якому асистував Гуськов. Гості мали реальну нагоду розписатися у воротах Новака завдяки призначеному пенальті за порушення правил у власному штрафному майданчику Імерековим, але цим подарунком вони не скористалися: Панасенко пробив вище воріт.
Розпочне виступи у наступному році команда Володимира Шарана виїзним матчем 21 березня в Охтирці проти «Нафтовика-Укрнафти».

ФК «Олександрія» - «Геліос» (Харків)– 1:0 (0:0)

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Імереков, Басов, Ломко, Запорожан – к/к, Банада, Старенький (Пономар, 60), Чорній (Гуськов, 65), Грицук (Іващенко, 46, Чепурненко, 85), Коломоєць.
Запасні: Леванідов, Ямполь, Микицей.
Головний тренер – Володимир Шаран

«Геліос»: Сидоренко, Олійник (Шаврін, 82), Сартіна, Лобойко – к/к, Пінчук, Луценко, Чучман, Савін (Сікорський, 90), Швидкий (Собко, 68), Панасенко (Ковальов, 62), Субочев.
Запасні: Рябой, Романенко, Задоя.
Головний тренер – Сергій Єсін

Попередження: О.Ломко (32), В.Пономар (61), Є.Банада (84) – І.Луценко (2), О.Олійник (15), Д.Сартіна (44), А.Ковальов (86).

Гол: В.Пономар (77). На 45+1-й хвилині С.Панасенко не реалізував пенальті.