Кіровоградки були серед кращих на міжнародних змаганнях з кульової стрільби у Словаччині (ФОТО)

Кількість переглядів - 995

Кіровоградські спортсменки з комплексної ДЮСШ №3 у складі збірної команди України гідно виступили на Міжнародних змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї у словацькому місті Нітра, виборовши чотири медалі.

Тричі до числа призової трійки стріляючи з пневматичного пістолету (ПП-2, відстань 10 метрів, 40 залікових пострілів) входила кандидат у майстри спорту Альона Шевченко (на фото) серед кадеток. В особисто-командних змаганнях вона посіла особисте третє місце та перше командне. У другому особистому старті  примірила срібну медаль.
Майстер спорту Ліля Нестеренко в першому старті у складі юніорськоі команди була третьою, особисто показала 10-й результат.

Дітей, які бажають займатися кульовою стрільбою у комплексній ДЮСШ №3 чекають за адресою: вул. Ушакова 3Б. Тел. (066) 748-19-62.