Кіровоградські снайпери з вадами слуху з Чемпіонату України привезли сім медалей (ФОТО)

Кількість переглядів - 991

Кіровоградці домоглися високих результатів на Чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів із вадами слуху, що 21-24 листопада проходив у Києві. Серед 60 учасників наші стрільці сім разів підіймалися на п’єдестал пошани.

Шість нагород в активі членів національної збірної України, майстрів спорту міжнародного класу Олександра Костика та Сергія Фоміна.
Спортсмени з комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради під керівництвом своїх тренерів – ЗТУ Ілгама Ібрагімова та Олени Ібрагімової, в усіх змагальних вправах стали срібними призерами. Олександр Костик – на пневматичній (ГП-6) і малокаліберній гвинтівках (МГ-6 стандарт і МГ-9 лежачи), а Сергій Фомін повторив його результат на пневматичному (ПП-3) і малокаліберному пістолетах (ПП-3, МП-6 і МП-8).
Вихованка обласного центру «Інваспорт» Вікторія Ярошенко (тренер Анна Буніна) у пневматичній вправі на гвинтіці (ГП-4) здобула бронзову нагороду, не дібравши трьох очок до норматива майстра спорту України. Юлія Балацька (тренер Олена Ібрагімова) у вправі ПП-2 посіла четверте місце.
Паралельно із цими змаганнями у столиці проводився Відкритий чемпіонат міста Києва серед здорових спортсменів. У вправі ПП-1 Юлія Балацька – стала віце-чемпіонкою змагань.