Виїзна перемога і поразка кіровоградських баскетболістів

Кількість переглядів - 788

Поразкою та перемогою на виїзді у Харкові баскетболісти кіровоградської команди «Золотой вєк» завершили виступи у 5 турі проти одного з претендентів на найвищі нагороди нинішнього Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі  - БК «Авантаж-Політехнік».

У першому матчі 29 листопада наші баскетболісти до останнього були близькими до перемоги, і лише провал у заключній чверті позбавив підопічних Андрія Білозерського шансів набрати макмимальну кількість очок.
Відносно рівна боротьба у трьох чвертях і як наслідок лише 3-очкове відставання (68:71) наших баскетболістів перед заключною 10-хвилинкою. Харків’яни доклали максимум зусиль, щоб на домашній арені порадувати своїх численних уболівальників і їм це вдалося.

«Авантаж-Політехнік» (Харків) - «Золотой вєк» (Кіровоград) - 100: 93 (27:28, 22:19, 21:21, 30:24).

У грі-відповіді 30 листопада наші вовки зробили висновки із попередньої поразки та зуміли взяти переконливий реванш. Щоб не відкладати долю зустрічі на останню чверть, кіровоградці від стартового свистка почали нарощувати свою очкову перевагу і вже після першого відрізу вели в рахунку у 10 очок. У другій чверті господарі дещо скоротили відставання, але БК «Зотолой вєк» надолужив втрачене, а в останній чверті довів справу до закономірної і впевненої звитяги з 19-очковим гандикапом.

"Авантаж-Політехнік" (Харків) - "Золотой вєк" (Кіровоград) - 77:96 (17: 27,21: 19, 19:23, 20:27)

Наступній матчі БК «Золотой вєк» проведе на домашньому майданчику 6-7 грудня. Суперником наших баскетболістів буде БК «Запоріжжя».