Таеквондисти Кіровоградщини на Кубку України були четвертими (ФОТО)

Кількість переглядів - 897

Четверте загальнокомандне місце вибороли на Кубку України з таеквон-до ІТФ серед кадетського, юніорського і дорослого віку, що 28-30 листопада проходив у Черкасах, спортсмени Кіровоградщини.
Змагання проводилися з семи видів програми: особистий і командний туль і спаринг, спецтехніка. самооборона і силове розбивання, а їхніми учасниками стали понад 350 спортсменів з 17 регіонів країни.

Володарями Кубка України стали: Андрій Піценко, Денис Шепель і Андрій Васьковський. Другими завершили змагання Наталія Конюх, Владислава Лягаєва, Єгор Подурець і Валентин Матюшенко. А бронзові нагороди здобули: Микола Гунька, Артур Періханян, Лілія Діордієва і Катерина Таратута.
До змагань кращих наших спортсменів готували Тетяна Тетеревятникова, Дмитро Садовій і Ігор Зюнзя
Команда нашої області була представлена спортсменами з ДЮК "Мрія", СК "Ван-Вей", ДЮСШ "Динамо-Олімп" та спортсменів смт Компаніївка,. Всього 1 золотої медалі не вистачало Кіровоградської сбороной що б стати бронзовим призером Кубка України серед всіх областей.
Серед найближчих планів кіровоградської федерації таеквон-до ІТФ -  проведення Всеукраїнського турніру до Дня міліції України 20 грудня в нашому місті, куди будуть запрошені безліч спортсменів з інших областей.