Дзюдоїсти зі всієї області змагалися у Малій Висці (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 946

29 листопада в Малій Висці відбувся Відкритий чемпіонат з дзюдо Маловисківської РДЮСШ серед юнаків 2006-2007 , 2004-2005, 2003 р.н. Господарі чемпіонату гостинно приймали юних дзюдоїстів з м.Комсомольск (Полтавська обл.), м. Голованівськ, смт. Побузьке (Голованівський р-н), м. Світловодськ, cмn Компаніївка, м.Кіровоград та команди району, зокрема: Малої Виски, смт Смолінt, с.Хмельове, с.Мануйлівка, с. Злинка.

Учасників змагань привітали: директор Маловисківської РДЮСШ С. Іванов, інспектор відділу освіти В. Рибак, суддя національної категорії О. Лоскутов, тренер Маловисківської РДЮСШ Л.Топчій.
Стало доброю традицією до початку змагань влаштовувати виставку міліцейської амуніції та зброї, від якої малеча була в захваті отримавши нагоду приміряти на собі.Обладунки сучасного захисника правопорядку. Виставка була влаштована за сприяння начальника Маловисківського РВ УМВС С. Рудя.
У трьох вікових групах розігрувався 21 комплект нагород.

Юнаки 2006-2007 р.н.

20 кг

І місце: Арсен Семенов (Маловисківська РДЮСШ, тренер В.Токарєв)
ІІ місце: Дмитро Корчинський (смт.Побузьке, тренер І.Магей)
ІІІ місце: Олександр Яковлєв  (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)

23 кг

І місце: Владислав Короткий (м. Комсомольськ, тренер О.Федоренко)
ІІ місце: Михайло Рибалко (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)
ІІІ місце: Єгор Литвинчук (м. Комсомольськ , тренер О.Федоренко)
 ІІІ місце: Артем Дзюба   (м.Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)

25 кг

І місце: Антон Пільгуй (м.Кіровоград, КДЮСШ №3, тренер Т. Кравцова)
ІІ місце: Павло Терещенко (смт Смоліне, тренер О. Красовський)
ІІІ місце: Ярослав Чабанюк (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)
ІІІ місце: Микита Пшеничний (м.Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)

25 кг

І місце: Артем Колотов (м. Комсомольськ , тренер О.Ємченко)
ІІ місце: Дмитро Свит (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)
ІІІ місце: Владислав Довгий (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)
ІІІ місце: Давид Карапетян (м.Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер А. Продан)

30 кг

І місце: Артур Короп (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)
ІІ місце: Тимур Ємченко (м. Комсомольськ , тренер О.Ємченко)
ІІІ місце: Іван Юрченко (смт Побузьке, тренер І.Магей)
ІІІ місце: Тарас Нєльзєв (м. Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер О. Лоскутов)

34 кг

І місце: Ілля Демидов (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)
ІІ місце: Дмитро Майдибура (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)
ІІІ місце: Артем Козацький (смт Побузьке, тренер І.Магей)
ІІІ місце: Роман Радзівіло (м.Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)

38 кг

І місце: Олександр пахолок (смт Побузьке, тренер І.Магей)
ІІ місце: Олександр Мосін (м. Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер О. Лоскутов)
ІІІ місце: Клим Мостовий (м.Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
ІІІ місце: Микола Жук (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)

+38 кг

І місце: Ярослав Тарахтій (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)
ІІ місце: Владислав Обрежа (м. Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер О. Лоскутов)
ІІІ місце: Михайло Левитський (м. Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер А. Продан)
ІІІ місце: Дмитро Плахтій (смт Смоліне, тренер О. Красовський).

Юнаки 2004-2005 р.н.

25 кг

І місце: Олег Соломащенко (Світловодська КДЮСШ, тренер Р. Матвєєв)
ІІ місце: Денис Плахтій (смт Смоліне, тренер М. Поріцька)
ІІІ місце: Едуард Чаплінський (Маловисківська РДЮСШ, тренер В. Топчій)
ІІІ місце: Михайло Тащенко (Маловисківська РДЮСШ, тренер В.Токарєв)

27 кг

І місце: Олександр Клєпінін (м. Комсомольськ, тренер О.Федоренко)
ІІ місце: Ілля Шведенко (м. Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер О. Лоскутов)
ІІІ місце: Владислав Савченко (м. Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер О. Лоскутов)
ІІІ місце: Владислав Плоткін (Світловодська КДЮСШ, тренер Р. Матвєєв)

30 кг

І місце: Єгор Зленко(м. Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер О. Лоскутов)
ІІ місце: Роман Капінус (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)
ІІІ місце: Ігор Колісниченко (смт Смоліне, тренер М. Поріцька)
ІІІ місце: Артем Дуденко (м. Комсомольськ, тренер О.Федоренко)

34 кг

І місце: Юрій Аладашвілі (м. Комсомольськ, тренер О.Федоренко)
ІІ місце: Костянтин Данілов (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)
ІІІ місце: Георгій Урода (м. Комсомольськ, тренер О.Федоренко)
ІІІ місце: Артур Глазков (м. Комсомольськ, тренер О.Федоренко)

38 кг

І місце: Станіслав Рибін (Світловодська КДЮСШ, тренер Р. Матвєєв)
ІІ місце: Артем Черкасов (м. Комсомольськ, тренер О.Федоренко)
ІІІ місце: Даніл Лєбєдєв (м.Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
ІІІ місце: Віктор Вербовський (смт Смоліне, тренер М. Поріцька)

42 кг

І місце: Олександр Сім баба (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)
ІІ місце: Анатолій Бєзязіченко (м.Кіровоград, КДЮСШ №3. тренер Т. Кравцова)
ІІІ місце: Михайло Піскун (м.Кіровоград, ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
ІІІ місце: Олександр Патлачу (смт Смоліне, тренер М. Поріцька)

46 кг

І місце: Сергій Постіл (Світловодська КДЮСШ, тренер Р. Матвєєв)
ІІ місце: Дмитро Реміний (м.Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
ІІІ місце: Едуард Шулімов (м.Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
ІІІ місце:Михайло Белинський (м.Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)

+46 кг

І місце: Денис Кабацюра (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)
ІІ місце: Богдан Хуторянін (м.Кіровоград, ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
ІІІ місце: Дмитро Свячено (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)
ІІІ місце: Богдан Омельченко (м. Комсомольськ, тренер О.Федоренко)

Юнаки 2003 р.н.

30 кг

І місце: Богдан Тацієнко (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)
ІІ місце: Олександр Мартинюк (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)
ІІІ місце: Богдан Коваль (Голованіська РДЮСШ, тренер Д. Яровенко)

34 кг

І місце: Олександр Мойсеєнко (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)
ІІ місце: Михайло Ігнатьєв (м. Кіровоград, ОКДЮСШ «Ніка»,  тренер О. Лоскутов)
ІІІ місце: Владислав Бондар (смт Смоліне, тренер М. Поріцька)
ІІІ місце: Іван Царственний (Світловодська КДЮСШ, тренер Р. Матвєєв)

38 кг

І місце: Станіслав Рибін (Світловодська КДЮСШ, тренер Р. Матвєєв)
ІІ місце: Артем Желєзнов (Світловодська КДЮСШ, тренер Р. Матвєєв)
ІІІ місце: Юрій Дринкін (смт Смоліне, тренер М. Поріцька)
ІІІ місце: Павло Саміщенко (м.Кіровоград, КДЮСШ №3, тренер В. Долгіх)

42 кг

І місце: Олександр Бішінтєєв (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)
ІІ місце: Костянтин Рябич (м. Комсомольськ, тренер О.Ємченко)
ІІІ місце: Михайло Ткаченко (смт Компаніївка, тренер О. Левадний)

+42 кг

І місце: Руслан Снігар (Маловисківська РДЮСШ, тренер Л. Топчій)
ІІ місце: Владислав Медвєдєв (м.Кіровоград, ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
ІІІ місце: Денис Давидов (Світловодська КДЮСШ, тренер Р. Матвєєв).

За матеріалами сайту Федерації боротьби дзюдо та самбо Кіровоградської області

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв