Кіровоградський БК «Золотой вєк» розібрався у першому матчі з баскетболістами «Запоріжжя» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 805

Перемогою з рахунком 96:79 завершили перший домашній матч кіровоградський БК «Золотой вєк» проти команди, що до сьогоднішнього поєдинку займала у чемпіонаті другу позицію - БК «Запоріжжя».
Гості лише на початку зустрічі «показали зуби», вийшовши вперед. До середини першої чверті запоріжани забезпечили собі 9-очковий гандикап (18:9). Та після взятого керманичем кіровоградської команди Андрієм Білозерським тайм-ауту наші баскетболісти заграли у зовсім в інший баскетбол: уважніше в нападі, зібраніше в обороні, налагодили командну взаємодію. Результат не примусив себе чекати: 10-очковий ривок господарів, суперники в ролі статистів і вже кіровоградці попереду 19:18. Більше вони жодного разу не дозволили гостям випередити себе.
У другій 10-хвилинці БК «Золотой вєк» лише розвинув свій успіх. Наші хлопці додали у швидкостях, впевненіше почувалися на майданчику. Розкутість позначалася і на влучності, вдавалися кидки з середньої лінії, з-за дуги. Дуже швидко підопічні Андрія Білозерського збільшили перевагу до 13 пунктів (35:22) і утримували її до великої перерви. Лише в кінцівці декілька помилок дозволили гостям дещо скоротити відставання та на відпочинок команди пішли за рахунку 44:35.
Зламати хід поєдинку запоріжани спробували на старті третьої десятихвилинки. Вони зменшили відставання до 7 очок (42:49), але господарів це лише додатково змотивувало. Миритися з таким перебігом подій вони наміру не мали і поступово збільшили гандикап. До восьмої хвилини третього відрізку матчу їхня перевага сягнула 13 пунктів (61:48). Завершили ж команди передостанню чверть з тим же 11-очковим розривом (67:56).
На старті фінішної 10-хвилинки БК «Запоріжжя» знову спробувало огризнутися, натомість на 33-й хвилині отримали чергову порцію розпачу. 8 поспіль очок оформили у кошик суперників наші вовки і довели своє домінування до позначки +17 (78:61). Навіть солідне відставання не відбивало у гостей бажання скоротити рахунок, але вся їхня відчайдушна боротьба наражалася на гідну відсіч, тому жодного натяку на інтригу до завершення матчу так і не виникло. Впевнена перемога у першому матчі з рахунком 96:79 вселяє надію на успішну гру в завтрашньому матчі-відповіді. Найбільший внесок у звитягу господарів зробив Євген Ворнік, някий набрав 28 очок.

БК «Золотой Вєк» – БК «Запоріжжя» 96:79 (25:20, 19:15, 23:21, 29:23)