Кіровоградські баскетболісти дали бій лідеру (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 870

Неймовірними за напруженням та емоціями виявилися для лідерів Вищої ліги - баскетболістів БК «Золотой вєк» та столичного «Авангарду» чергові ігри регулярного чемпіонату.  Для кіровоградців вони завершилися перемогою та поразкою і в обох випадках з різницею в одне очко.

У першій грі, 13 грудня, підопічні Андрія Білозерського були близькими до створення сенсації. Солідно відставши від господарів на 20 очок протягом трьох чвертей (59:79), у заключній 10-хвилинці наші баскетболісти надолужили відставання. Тут нам на руку зіграло рішення головного тренера «Авангарда»  Андрія Подковирова випустити на майданчик резервістів, який вирішив, що перемога вже в їхній кишені. Згодом він виправив помилку, але наші вовки були нестримні: вони скоротили відставання до одного пункту та були близькими до звитяги, але не змогли результативно завершити останню атаку, що дозволила «Авангарду» святкувати перемогу в цьому драматичному матчі.

БК "Авангард" (Київ) - БК "Золотой Вєк" (Кіровоград) - 86:85 (24:17, 32:21, 23:21, 7:26).

Повторна зустріч довела невипадковість успіху кіровоградців. Надвмотивовані та спраглі до реваншу гості у кожній чверті давали бій лідеру, на рівних борючись із більш досвідченими конкурентами. На заключну чверть гравці БК «Золотой вєк» виходили з 6-очковим відставанням (65:71), яку вони зуміли скоротити, а на останніх хвилинах кидок Богдана Сосоя приніс перемогу дебютантам Вищої ліги – 91:90.
В обох іграх вже традиційно гонку бомбардирів у складід вовків очолив Євгеній Ворнік. На його рахунку 36 і 21 очко відповідно.

БК "Авангард" (Київ) - БК "Золотой Вєк" (Кіровоград) -  90:91 (21:16, 26:29, 24:20, 19:26).

Наразі кіровоградські баскетболісти опустилися у турнірній таблиці на 5 місце, але на відміну від провідної четвірки, вони мають дві гри в запасі. За умови успішно проведених матчів 20-21 грудня вдома протии «Волиньбаскет-WOG-Університет», наші вовки зможуть повернутися до числа лідерів.