Кіровоградські баскетболісти ледь не віддали перемогу БК «Волиньбаскет» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1053

Перша гра домашнього протистояння між гравцями БК «Золотой вєк» і лучанами з «Волиньбаскет» сьогодні, 20 грудня, звершилася перемогою кіровоградців (87:73), за ходом якої, щоправда, вболівальникам довелося понервувати за своїх улюбленців.

Здавалося, що наші баскетболісти вирішили долю матчу вже у першій чверті, в якій вони відверто познущалися над гостями з Луцька. Беззаперечне домінування, легка, розкута гра, впевнені дії на всіх ланках не залишили шансів суперникам, що відобразилося на табло - 35:13. Здавалося, після такого старту волинянам не уникнути розгрому, але це припущення почало розвіюватися у другій чверті, а після третьої 10-хвилинки про нього взагалі було смішно згадати. Підопічні Андрія Білозерського примудрилися розтринькати свою 22-очкову перевагу, програвши два наступні відрізки гри.

Натоміть хитка перевага у шість очок (65:59) перед фінальною чвертю залишала високі шанси гравцям «Волиньбаскет» на перемогу.
Інтрига зберігалася до 35 хвилини, а потім у наших суперників не витримали нерви, вони почали багато помилятися і дозволили господарям піти у відрив +14. Перед заключною хвилиною перевага кіровоградських вовків складала 10 очок, яку вони втримали і навіть покращили, зумівши у цьому напруженому поєдинку здобути таку необхідну перемогу.
Вперше зі старту чемпіонату сьогодні найкориснішим серед баскетболістів БК «Золотой вєк» став Олександр Оснач, який був найвлучнішим (24 очка) і водночас зробив найбільше підбирань (15).

БК «Золотой вєк» - БК «Волиньбаскет» - 87:73 (35:13, 16:26, 14:20, 22:14)

Завтра, 21 грудня, у спортивній залі факультету фізичного виховання відбудеться друга гра між цими командами, якою наші баскетболісти завершать виступи в нинішньому році. За умови успішного виступу, кіровоградські баскетболісти піднімуться в турнірній таблиці на друге місце.