Оптимістичний старт сезону кіровоградських легкоатлетів (ФОТО)

Кількість переглядів - 1165

Не встигли закінчитись різдвяні та новорічні свята, а кіровоградські легкоатлети вже порадували нас своїми черговими здобутками на всеукраїнських змаганнях.

Вітаємо Віталія Пархоменка та його тренера Вячеслава Нищеменка (ДЮСШ №2)  зі здобутою срібною медаллю та результатом 6.96 з бігу на 60м серед чоловіків  на ХХ всеукраїнських змаганнях в приміщенні «Різдвяні старти», які проходили  9–10 січня в м.Київ.
Також нашу область на цих змаганнях представляла Юлія Фірсова, яка посіла четверте місце серед жінок у потрійному стрибку (тренер Галина Михайлюкова, ОСДЮШОР-2), Яна Качур – п’яте місце з бігу на 60м серед жінок (тренер Вадим Приймак, Олександрівська  ДЮСШ)  та Олександр Шелест, який посів шосте місце з бігу на 1500м серед чоловіків (тренер Павло Армашов, ОКДЮСШ “Колос”).
До 15-ки кращих увійшли: Тетяна Мельник - з бігу на 400м серед жінок, Олександр Роздобудько та Дмитро Качалов - з бігу на 400м серед чоловіків, тренер Вадим Приймак (Олександрівська  ДЮСШ ),  Денис Піменов - з бігу на 400м серед чоловіків (тренер Олександр Дарієнко, Новомиргородська ДЮСШ), Марія Паладій - з бігу на 200м серед жінок (тренери Володимир і Наталія Абраменки, ОСДЮШОР-2) та Григорій Федоровський - з бігу на 60м серед чоловіків (тренер Вячеслав Нищеменко, КДЮСШ №2) .
З початком нового року неабияк відзначилася Катерина Дзюбіна, вихованка Володимира та Наталії Абраменків (ОСДЮШОР–2), яка посіла перше місце на всеукраїнських змаганнях з бар’єрного бігу, присвячених пам’яті Заслуженого тренера України М.П.Батруха, що проходили 16 січня у Києві.
У цей же час 16–17 січня, у м.Львів проходив Кубок України з легкої атлетики зі стрибків у висоту “Меморіал Дем’янюка”, на якому виступав наш рекордсмен області Дмитро Яковенко і посів п’яте місце в стрибках у висоту серед чоловіків з результатом 2.15м, що є гарним показником на початку нового сезону.
Тож, старт 2015-го виявився для кіровоградських легкоатлетів досить вдалим. За підсумками трьох проведених всеукраїнських змагань до нашої скарбнички вже покладено дві медалі.