Кіровоградська «Зірка» провела двосторонню гру (ФОТО)

Кількість переглядів - 648

Вчора, 22 січня, кіровоградська «Зірка» провела чергове тренування на першому навчально-тренувальному зборі та двосторонню гру.

У поєдинку, який тривав 3 тайми по 20 хвилин, Сергій Лавриненко задіяв практично усіх гравців, які є у заявці «Зірки», та потенційних новачків, котрі можуть приєднатися до команди в найближчий час. Відновлюються після травми лише Олександр Кочура та Павло Поштаренко, а також був відсутній наш "збірник" Дмитро Фатєєв.

Умовні «зелені» першими відкрили рахунок, коли Ігор Загальський чудовим ударом зі штрафного точнісінько у дев’ятку відкрив рахунок. Футболісти у «помаранчевих» футболках відквитали один м’яч завдяки зусиллям Андрія Мостового у другій двадцятихвилинці, але невдовзі Андрій Бацула відновив перевагу «зелених».
В третьому таймі Сергій Лавриненко використав молодих гравців та дещо змінив склади обох команд, випробовуючи різні тактичні побудови. І під завершення матчу молодий форвард «помаранчевих» Микола Рибалко зрівняв рахунок – 2:2.
Тепер кіровоградців чекає і перший «офіційний» спаринг. В Білозір’ї «Зірка» буде грати з одним з лідерів другої ліги – «Черкаським Дніпром».