Кіровоградська "Зірка" провела перший матч у новому році (ФОТО)

Кількість переглядів - 805

Товариським матчем у Білозір’ї з одним із лідерів другої ліги «Черкаським Дніпром» кіровоградська «Зірка» сьогодні, 25 січня, відкрила перелік матчів 2015 року.

Наші земляки, які проводять перший збір, зустрілися з командою, яка реально може поповнити список колективів першої ліги вже наступного сезону. До того ж, її очолює відомий кіровоградцям Ігор Столовицький, який зробив чималий внесок в історію «Зірки» – на його рахунку 99 ігор за кіровоградців і вихід із командою до вищої ліги в сезоні 2002/03 рр.

У першому таймі з трьох запланованих (гра йшла 3 тайми по 30 хвилин) кіровоградці мали найбільш суттєву перевагу. Вже в перші 8 хвилин двічі зобов’язаний був забивати Олександр Акименко, але його удари парирував голкіпер господарів. Але вже на 14-ій хвилині саме його передача на Ігоря Загальського стала результативною. Ігор пробив лівою ногою точно в кут воріт, і «Зірка» повела в рахунку.
На фоні великих фізичних навантажень, які йдуть на перших зборах, команда виглядала доволі непогано. Можливо, цьому сприяло і те, що на матч прибуло 18 кіровоградських «фанатів», для яких морозна погода не стала перешкодою. Звичайно, не можна не відмітити, що кіровоградські вболівальники, які давно зарекомендували себе як одні з найбільш вірних в Україні, весь матч підтримували команду.
Але, не дивлячись на це, ще до кінця першої 30-и хвилинки черкащани зрівняли рахунок. Причому, це був перший і єдиний серйозний момент у цьому відрізку. Помилка на лівому фланзі захисту призвела до того, що футболіст «Черкаського Дніпра» пройшов до лінії воріт і зробив вивірену передачу на ближній кут, де Олександр Батальський (який свого часу виступав за «Зірку»), замкнув її в ближній кут воріт.
У другому таймі склади команд практично повністю змінилися. Гра більше проходила в центрі поля, де суперники нав’язали один одному боротьбу за кожний м’яч. Наставник кіровоградців Сергій Лавриненко випробував сили і молодих гравців, і потенційних новачків, які перебувають на перегляді в Кіровограді. А у складі господарів найактивнішим у ці хвилини був новачок команди Руслан Качур.
У третьому таймі на полі з’явилися Григорій Баранець, Микола Рибалко та Денис Сідельник, які підсилили атакуючий потенціал гостей. «Зірка» багато часу провела в атаці. Непогано зарекомендував себе на фланзі Олексій Осипенко, декілька прострілів якого створили небезпеку біля воріт «Дніпра». Але до кінця матчу рахунок так і не змінився – 1:1.
Наступний контрольний поєдинок «Зірка» проведе в середу 28 січня в Кривому Розі з місцевим «Гірником».

«Черкаський Дніпро» (Черкаси) – «Зірка» (Кіровоград) – 1:1 (1:0, 0:0, 0:0).

«Зірка»: 32. Сідельник Максим (41. Льопка Роман, 46), 2. Допілка Олег (23. Осипенко Олексій, 31), 5. Бочкур Роман (к/к) (17. Кривошей Єгор, 31), 55. Ковальов Максим (13. Хоменко Дмитро, 31), 11. Бацула Андрій (15. Кілик Антон, 31), 79. новачок (18. новачок, 31; 7. Сідельник Денис, 61), 21. Загальський Ігор (16. Баранець Борис, 31), 77. Чичиков Олексій (66. Осадчий Дмитро, 31; 10. Рибалко Микола, 61), 50. Акименко Олександр (24. Тітов Дмитро, 31; 24. Баранець Григорій, 61), 4. Мостовий Андрій (9. Щедрий Артем, 31; 19. Самойленко Вячеслав, 72), 99. Локтіонов Роман (8. новачок, 31; 29. Бочак Роман, 69).
Голи: 0:1, Загальський Ігор (14); 1:1, Батальський Олександр (21).
Попередження: Рибалко Микола (80).