Вдалий початок сезону кіровоградських борців

Кількість переглядів - 578

25 січня майстер спорту України Козлюк Владлен (тренери Михайлік О.Г., Горбань М.А.), який виступає за Одесу і Кіровоград, у фіналі молодіжного міжнародного турніру пам’яті майстра спорту Євгена Трухіна у ваговій категорії 84 кг чисто технічно з рахунком 7:0 виграв у свого одноклубника одесита Олександра Лукши.

Кидок “вертушка” на 4 бали, а потім переведення у партер і накат, не залишили шансів суперникові. До фіналу Владлен достроково переміг борця Павла Григоренка з Київської області, чисто технічно 7:0 виграв у одесита Владислава Прищепи, на “туше” здолав Дмитра Ільченка з Дніпропетровська. Крім золотої медалі турніру Владлен отримав також Кубок “За кращу техніку”, як визнання продемонстрованої яскравої, високотехнічної боротьби.

Треба також відзначити досить вдалий виступ молодого кіровоградського борця Ігоря Козиря (тренер Гладун М., Горбань М.А.), вагова категорія 60 кг. Дві перемоги над сильними суперниками і 5 місце в підсумку дають надію тренерам на перспективність спортсмена.
Розпочали також новий спортивний рік і кадети. На турнірі в Конотопі, Сумська область, в ваговій категорії 58 кг не було рівних кіровоградцю, члену збірної команди України Андрію Кулику (тренер Горбань М.А. , Лозовий А.В.). Зважаючи на те, що днями кадетська збірна виїжджає до Ірану на представницький міжнародний турнір за участю збірних команд з різних країн, ця перемога, сподіваємося, створить Андрію гарний настрій для наступних перемог.
Нагадуємо, що Владлен Козлюк другий рік поспіль є переможцем щорічного рейтингу Федерацї греко-римської боротьби Кіровоградської області “Кращий спортсмен-2014″ серед кадетів, а Андрій Кулик вдруге став переможцем рейтингу “Золота надія-2015″.