Кіровоградські баскетболісти перемогли та продовжують очолювати вищу лігу

Кількість переглядів - 520

31 січня – 1 лютого БК «Золотой вєк» провів перші ігри нинішнього року у Вищій лізі баскетбольного чемпіонату України. Підопічним Андрія Білозерського протистояв аутсайдер - БК «Київ-Вовча зграя».

В обох іграх, що проходили у столичному Палаці спорту, кіровоградські вовки здобули перемоги.
У першій зустрічі гості виграли легко та впевнено на класі  з перевагою у 26 очок. Від стартового свистка наші баскетболісти почали нарощувати свою перевагу, яка до великої перерви сягнула 20 очок. Опір господарі намагалися чинити у двох заключних чвертях, проте і в них кіровоградці взяли гору над суперниками.
Найрезультативнішими у складі БК «Золотой вєк» стали Євген Ворнік (23 очка), Олександр Оснач (18) і Андрій Чайка (17).

БК «Київ-Вовча зграя» (Київ) – БК «Золотой вєк» - 69:95 (20:30, 10:20, 21:22, 18:23)

Друга гра розпочиналася за схожим сценарієм: кіровоградці грали агресивно, швидко і набираючи свої очки. Навіть результат першої 10-хвилинки точнісінько повторив успіхи, показані 31 січня. Після двох чвертей підопічні Андрія Білозерського випереджали господарів на 19 пунктів. Надалі столичні баскетболісти зуміли захопити ініціативу і виграти третій-четвертий відрізок. Лише створений гандикап допоміг гостям утримати переможний для себе рахунок, який дозволив кіровоградським вовкам залишитися на вершині турнірної таблиці, випереджаючи «Авангард» на одне очко. Найбільший внесок у перемогу в складі БК «Золотой вєк»  зробили Андрій Чайка (30 очок)  і Олександр Оснач (24).

Наступні ігри БК «Золотой вєк»  проведе на виїзді 7-8 лютого проти БК «Хімік-2».