Кіровоградські баскетболісти двічі переграли дубль "Хіміка" (ФОТО)

Кількість переглядів - 688

Важкими для кіровоградських баскетболістів видалися дві чергові виізні гри регулярноно чемпіонату Украіни у Вищій лізі проти южненського "Хіміка-2". Після зустрічей із аутсайдером минулого тижня, 7-8 лютого гравцям БК "Золотой вєк" довелося докласти чимало зусиль, щоб завершити ігри звитягами.

У першій зустрічі після двох чвертей підопічні Андрія Білозерського були в ролі наздоганяючих, програючи господарям 5 очок (48:53). Схилити гру на свою користь нашим баскетболістам вдалося після великоі перерви. Відставання не було критичним, тому у третій чверті наші вовки, максимально зібравшись, його надолужили, а в заключній частині зустрічі закріпили свою перевагу, перегравши суперників із показником +8 очок. Величезну роль у перемогу гостей вніс капітан команди Богдан Сосой. Його набрані 29 очок, влучні кидки з-за дурги у вирішальні моменти дозволили кіровоградцям почуватися впевненіше і зрештою залишити паркет переможцями.  Своє почесне місце у списку бомбадриів БК "Золотой вєк" узвітній грі отримали Андрій Чайка (21) і Євген Ворнік (19).

БК "Хімік-2" - БК "Золотой вєк" - 92:100 (28:28, 25:20,19:25,20:27)

Другий матч також завершився на користь кіровоградських вовків, хоча для повторного успіху ім довелося важко попрацювати. "Хімік-2" потужно розпочав і після стартовоі 10-хвилинки був попереду на 7 очок. У другій чверті гості відновили статус кво і з незначною перевагою пішли на переву, яку у третьому відрізку збільшили до 14 пунктів. Южненці зробили все від них можливе, щоб у заключній чверті відіграти відставання. Іі вони виграли, але максимум, що господарям вдалося - скоротити відставання на п'ять очок. 101:92 перемога БК "Золотой вєк", яка дозволила нашим баскетболістам не лише залишитися лідером чемпіонату, але і збільшити перевагу над найближчим переслідувачем, столичним "Авангардом". Кияни самі собі створили додаткові проблеми, втративши очки у вчорашній грі в Харкові, зазнавши поразки від БК "Авантаж-Політехнік" -105:91.
У другій грі Богдан Сосой із 22 набраними очками повторно очолив список бомбардирів кіровоградськоі команди. Одного підбирання не вистачило Євгену Ворніку, щоб зробити дабл-дабл. Накидавши у кошик суперників 21 очко, він зробив 9 підбирань. Олександр Оснач (19), став третім за результативністю в нашій команді.

БК «Хімік-2» – «Золотой Вєк» 92:101 (26:19, 16:28, 20:29, 30:25)

Наступні ігри БК "Золотой вєк" нарешті проведе удома. 28 лютого - 1 березня суперником кіровоградців буде БК «ДНІПРО-ДВУФК».