У Кіровограді пройшли змагання з боксу (ФОТО)

Кількість переглядів - 1805

Зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків протягом трьох днів 13-15 лютого проходив у Кіровограді на базі на факультету фізичного виховання КДПУ ім. Володимира Винниченка, зібравши 93 спортсменів з Кіровоградської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

Його учасники виборювали право виступати на юнацькому Чемпіонаті України. Серед боксерів нашої області відбір пройшли вісім кіровоградців, посівши у своїх вагових категоріях перші – другі місця.

З метою відбору збірної області з боксу для підготовки до Кубку України, що пройде у Миколаєві в березні, паралельно було проведено відкритий Кубок області серед чоловіків. Його переможцями стали: Андрій Семиволос (56 кг), Юрій Бирзул (60 кг), Володимир Гура (75 кг) – всі вихованці СДЮШОР №2, тренер Віктор Саласенко; Павло Ладига (91 кг), Ігор Гончаренко (81 кг) - КДЮСШ №1, тренер Віктор Фесечко.
Поза конкурсом серед спортсменів вагою до 56 кг у ринзі боксувала молодь. У цій категорії наймайстернішим став Павло Гореленко (СДЮШОР №2, тренери Дмитро та Вадим Саласенки).
Всі переможці продовжать підготовку до Кубку України. Місця у складі збірної області забронювали на сьогодні майстри спорту Дмитро та Вадим Саласенки.