Київське «Динамо» може провести наступний матч без глядачів (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 4572

Один із провідних українських клубів, вдало виступивши на Національному спортивному комплексі «Олімпійський» проти французького «Генгама», вирішив поточну турнірну задачу, однак при цьому нарвався на великий грошовий штраф.

Не виключено, що «Динамо» за результатами сьогоднішнього жеребкування в якості наступного суперника в 1/8 фіналу Ліги Європи дістанеться один з російських клубів. Ще більш імовірно, що пітерський «Зеніт» або московське «Динамо» гостьовий матч проти киян зіграють при пустих трибунах.

Вчорашня зустріч-динамівців з «Генгамом» проходила за огидної погоди: дощ ближче до другого тайму перейшов у противний дрібнуватий сніг. Відносно швидко ліквідувавши «відставання» після першого матчу (в якому «Динамо» при безсоромному «підсуджуванні» господарям поступилося з рахунком 1:2), кияни на 66-й хвилині пропустили абсолютно нелогічний м'яч. Причому Манданн забивав його з явного офсайду; це неодноразово констатував по ходу подальшого репортажу навіть коментатор російського телеканалу НТВ+Спорт.

На 75-й, втім, господарі встановили остаточний рахунок - 3:1. З одинадцятиметрової позначки у правий від воротаря кут вколотив м'яч Олег Гусєв, пенальті був 100-відсотковий.
Коли до фінального свистка залишалися хвилин 10, група французьких фанатів навіщось розгорнули у відведеному їм кутовому секторі банер «Крим - це Росія!». Динамівські фани побігли втихомирювати провокаторів, виникла бійка. Стюарди, що збіглися до місця НП з інших секторів, явно не справлялися з вболівальницькими емоціями, їм на допомогу поспішили більш-менш адекватні фанати господарів поля.
Матч довелося перервати. Бійка перекинулася на бігову доріжку. Над стадіоном лунало багатотисячне скандування «Ганьба!», «Провокатори!».
Депутат Верховної Ради від Радикальної партії Ігор Мосійчук написав у Facebook, ніби мікрогрупа французьких уболівальників належить до ультраправої націоналістичної політичної партії «Національний фронт» Марі Ле Пен (Marion Anne Perrine Le Pen). Захід на «Олімпійському» проплачено ВАТ «Газпром», на утриманні якого нібито перебувають оті недруги України. Трьох динамівських ультрас (включаючи одного неповнолітнього) депутат Мосійчук зажадав від очільника МВС Арсена Авакова негайно звільнити. Бо забіяки - «українські патріоти».
Бійка на «Олімпійському» тривала майже 10 хвилин. Рознімати бешкетників прибігли практично всі гравці «Динамо» на чолі з капітаном Олександром Шовковським. Французьких уболівальників, зайнятих у провокації, вивели за межі стадіону. Гостей, які залишилися, до кінця гри охороняли в їх секторі молоді люди у камуфляжній формі.
… Як стало відомо «Гречці», за участь у вчорашній протестній акції біля Київради немолодим панянкам платили по 50 гривень; гроші роздавали згідно платіжній відомості на площі Л. Толстого.
Скільки євро було передано французьким провокаторам за розтягування отого злощасного банеру? Ймовірно, значно більше, ніж «постраждалим від реформ Арсенія Яценюка». Не зумівши примусити українське військо втікати з Донбасу, дехто вдався до методичного розхитування нашого тилу. Шкода, що при цьому знов змішали спорт із політикою.