Кіровоградськй баскетбольний клуб переміг «Дніпро-ДВУФК» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 859

Після тривалої, більш як 2-місячної перерви, до Кіровограда повернувся великий баскетбол. Сьогодні, 28 лютого, лідер Вищої ліги регулярного чоловічого Чемпіонату України БК «Золотой вєк» на майданчику спортивного залу факультету фізичного виховання приймав БК «Дніпро-ДВУФК».

Матч із дніпропетровськими баскетболістами для господарів виявився непростим і примусив понервувати переповнені глядацькі трибуни.
Вдало розпочавши першу чверть, наші гравці після 5-ї хвилини гри втратили концентрацію, не встигали за швидкими проходами суперників і завершили її з 4-очковим відставанням (22:26).
Надзвичайно успішно підопічні Андрія Білозерського провели другу 10-хвилинку, в якій повністю переграли гостей (35:15). Відмінно проявив себе у ній новачок кіровоградців Олександр Дробязко. За рахунку 32:34 господарі зробили стрімкий 13-очковий ривок (45:34), серед яких 10 пунктів на рахунку дебютанта БК «Золотой вєк». На велику перерву команди пішли за рахунку 57:41 на користь господарів майданчика.
Максимально зібрані, заряджені на результат, наші баскетолісти розпочали третю чверть, в якій їхня перевага сягнула 22 очок (75:53). Злагоджені дії команди Андрія Білозерського у захисті, швидкі контратаки, результативні проходи під кошик дніпрян здавалося б вирішили долю матчу, проте іншої думки були гості. Від старту заключної чверті, коли рахунок на табло був 77:59, за дві стартові хвилини «Дніпро» відіграв 11 очок поспіль, скоротивши відставання до 9 пунктів. Ця перевага трималася до 37 хвилини, коли ефективні дії гостей дозволили їм узагалі наблизитися на небезпечну до кіровоградців 5-очкову відстань. Господарі нервували, багато помилялися у нападі, дозволяли суперникам почуватися комфортно під своїм кільцем, реалізовуючи стрімкі проходи. До того ж вони багато нафолили та заробили 5 командних фолів, чим вміло користалися дніпряни. Однак за хиткої переваги 88:83 кіровоградські вовки не без допомоги наставника команди, знайшли у собі сили зібратися та успішно провести заключну хвилину гри, в якій вони тричі поспіль 2-очковими кидками вражали кошик гостей.  Під звук фінальної сирени суперники забили свій 2-очковий, який вже нічого не вирішував. Важка, проте заслужена перемога кіровоградців – 94:85.

У своєму дебюті новачок кіровоградської команди Олександр Дробязко став найрезультативнішим гравцем із 30 очками, 8 підбираннями та 2 результативними передачами. Його поява у складі БК «Золотой вєк» стала рятівною та необхідною після того як в силу певних причин, повязаних із ситуацією в Україні, команду залишив її лідер – Євген Ворнік. У середньому за час виступу в БК «Золотой вєк» він набирав 21,5 очко.
До цього додалася ще одна втрата - форварда Олександра Оснача, який  самовільно залишив команду.

БК «Золотой вєк» – БК «Дніпро-ДВУФК» 94:85 (22:26, 35:15, 20:18, 17:26)

Завтра команди проведуть гру-відповідь. Початок зустрічі о 12:00.