Кіровоградські гирьовики здобули сім медалей чемпіонату України та пройшли відбір на Чемпіонат Європи (ФОТО)

Кількість переглядів - 1126

Високі результати продемонстрували кіровоградські гирьовики на Чемпіонаті України, що 26-28 лютого проходив у селищі Чкалове (Дніпропетровська обл.). Загалом сім нагород завоювали підопічні тренера Сергія Шевченка, двоє наших гирьовиків виконали нормативи майстрів спорту України, а один атлет пройшов відбір на участь у Чемпіонаті Європи.

У вазі до 73 кг Олексій Журба вперше виконавши норматив майстра спорту України, став срібним призером у двоборстві (32-кілограмові гирі: поштовх – 72, ривок 107)  серед юніорів. У чоловічому заліку із таким результатом він посів четверте місце.
У змаганнях довгим циклом серед юніорів він став бронзовим призером.
Вдруге майстерський результат показав Геннадій Тимофєєв (85 кг) у двоборстві (32-кілограмові гирі: поштовх – 86, ривок – 146), який вивів його на третє підсумкове місце серед юніорів. У змаганнях серед чоловіків він став п’ятим.
«Бронзу» в жіночих змаганнях виборола Юлія Буйнова (+68 кг), виконавши ривок 24-кілограмовою гирею 65 підйомів. Серед юніорок вона примірила «срібло».
Денис Бондар (78 кг) серед чоловіків показав свій кращий особистий результат ставши віце-чемпіоном змагань у двоборстві (поштовх – 100, ривок – 152).
У поштовху довгим циклом срібним медалістом серед чоловіків став Роман Демидов (+95 кг), виконавши 50 підйомів.
Заключний комплект нагород кіровоградські гирьовики здобули у естафетних чоловічих змаганнях. Наша трійка у складі Романа Демидова, Івана Дьяченка та Дениса Бондаря із сумою 138 підйомів стала третьою пропустивши поперед себе лише гирьовиків Полтавської (158) і Донецької (154) областей. Команда останніх, сформована на базі університету внутрішніх справ, зараз базується у Кривому Розі.
Показаний особистий результат Романа Демидова в естафеті у вазі понад 95 кг (55 підйомів за три хвилини двох 32-кілограмових гир) став другим серед усіх учасників Чемпіонату України який дозволив нашому атлетові пройти відбір для участі Чемпіонаті Європи.

Змагання відбудуться 15-17 липня у Болгарії, проте чи буде кіровоградець відстоювати честь нашого регіону на цих престижних змаганнях, залежатиме від того чи знайде він фінансові можливості на поїздку.

Високі результати наших гирьовиків дозволили збірній Кіровоградщини у командному заліку серед 13 областей піднятися на п’яте місце.