Товариська гра «Олександрії» та «Інгульця» завершилася двома переломами

Кількість переглядів - 699

По-справжньому брутальною виявилася товариська зустріч між лідером першої ліги ФК "Олександрія" та аматорським клубом "Інгулець" (село Володимирівка, Петрівський район), що проходила 11 березня. Гра завершилася двома переломами в команді новачків.

Крім двох червоних карток, які показав арбітр ще в першому таймі (по одному вилученню в команді), у другій 45-хвилинці деякі епізоди матчу нагадували фільм "Мортал Комбат".

Спочатку, після зіткнення в повітрі, голкіпер "Інгульця" невдало впав і зламав ключицю. А за кілька хвилин захисник тієї ж команди, знову таки, після верхової боротьби, впав, зламавши руку з вивихом суглоба. Матч завершився перемогою олександрійців - 3:0.

Свій перший цього року офіційний матч підопічні Володимира Шарана проведуть на виїзді. "Олександрія" зустрінеться з "Нафтовиком" в Охтирці 21 березня.