Кіровоградська «Зірка» перемогла одного з лідерів чемпіонату (ФОТО)

Кількість переглядів - 1238

«Зірка» з перемоги розпочала свої виступи у весняній частині Чемпіонату України. На домашньому полі кіровоградська футбольна команда у 18 турі, сьогодні, 21 березня, перемогла одного з лідерів Першої ліги комсомольський «Гірник-Спорт».

Суттєвий вплив на результат гри зіграло видалення на 17-й хвилині захисника гостей Максима Костюченка, який ціною фолу у власній штрафній зупинив новачка «Зірки» Владислава Лупашка, який виходив віч-на-віч із воротарем суперників. Ігор Загальський скористався шансом і з пенальті відкрив рахунок – 1:0.

До призначення 11-метрового удару «Гірник-Спорт» ще намагався створювати моменти. Декілька разів гості наносили далекі до точності удари по воротах Павла Поштаренка. Але протистояти у меншості гостям було вкрай складно, які обрали захисну тактику, чекаючи можливості для контратак. Команда Сергія Лавриненка навпаки отримала чудову можливість розвинути свій успіх, але свої моменти не використали Мостовий і Чичиков. Андрій перетримав м’яч у штрафній, а після удару головою Олексія гостей врятував воротар Ситников. Григорій Баранець не найкращим чином зіграв на добиванні.

Другий тайм наші футболісти провели ще впевненіше і мали щонайменше п’ять гольових моментів із яких реалізували лише один. Автором другого голу на 52-й хвилині став Олексій Чичиков, який завершив влучним ударом у штрафній зоні триходівку, яку розпочав Кучеренко, віддавши пас на Баранця. Потроїти перевагу Чичиков міг вже в наступній атаці, але у другому побаченні з воротарем гостей Ситниковим успішнішим був останній. Решту моментів гравці «Зірки» теж не реалізували, проте двох голів було достатньо, щоб із гарним настроєм залишити футбольне поле та порадувати більш як дві тисячі вболівальників, які прийшли підтримати команду. тим паче, що ця перемога стала дуже довогоочікуваною, адже на домашньому полі «Зірка» не вигравала з вересня минулого року.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко сказав, що глядачам було б цікавіше, якби команди грали у рівних умовах, вважаючи, що видалення його футболіста суттєво вплинуло на підсумковий результат. Керманич «Зірки» у свою чергу подякував за підтримку вболівальників, які вели команду протягом всієї зустрічі. Секретом успіху Сергій Дмитрович вважає те, що вони добре вивчили суперника, створили багато моментів і зуміли використати свою перевагу.

Наступну гру «Зірка» теж проведе удома. 28 березня кіровоградці прийматимуть «Нафтовик-Укрнафту» з Охтирки.