«Олександрія» розпочинає виступи після міжсезоння з поразки

Кількість переглядів - 754

На старті весняної частини Чемпіонату України з футболу лідер Першої ліги ФК «Олександрія» у вчорашньому матчі 18 туру зазнав прикрої поразки (1:2). Вона дозволила найближчому переслідувачу – дніпродзержинській «Сталі», яка виграла у тернопільської «Ниви» (2:0) зрівнятися за очками з командою Володимира Шарана.

Тепер в обох команд по 39 очок, отже боротьба за путівку до Прем’єр-ліги загострилася і обіцяє буде цікаво та інтригуючою.

Свої виступи після зимового міжсезоння олександрійці розпочинали на виїзді в Охтирці проти «Нафтовика-Укрнафти».
Господарі відкрили рахунок на 35-й хвилині з пенальті, а в с середині другого тайму її подвоїли. «Олександрія» отримала шанс скоротити рахунок на 86-й хвилині, але призначений у ворота охтирчан 11-метровий удар Грицук не реалізував. Відквитали один м’яч лідери чемпіонату на останній компенсованій хвилині. Автором голу став Сухоцький.

«Нафтовик – Укрнафта» - ФК «Олександрія» 2:1 (1:0).

Попередження: Є.Пасіч (16) – Ю.Коломоєць  (34), С.Старенький (42).

Голи: Л.Арвеладзе (35 - пенальті), О.Вечтомов (63) – А.Сухоцький (90+4). На 86-й хвилині В.Грицук не реалізував пенальті (А.Тимофєєв).

Наступну гру «Олександрія» проведе 28 березня на виїзді проти ФК «Суми».