Кіровоградські баскетболісти двічі програли та поступилися лідерством (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1517

Лідер вищолігового Чемпіонату України з баскетболу кіровоградський БК «Золотой вєк» зазнав двох неочікуваних поразок у домашному турі 21-22 березня від харківського «Авантаж-Політехніка».

21 березня у першій грі гості виграли три чверті, віддавши команді Андрія Білозерського лише другу 10-хвилинку. У середині заключного відрізку гри перевага харківчан сягнула 15 очок. Все на що спромоглися господарі – скоротити відставання до 10 пунктів – 94:104.
Відмінно у цій грі проявив себе Антон Мельник, який повністю відновився після травми і продемонстрував свої найкращі якості, оформивши дабл-дабл (25 очок, 10 підбирань). Подвійний дабл у складі кіровоградців зробив і Гліб Бузько (20 очок, 11 підбирань).

БК «Золотой вєк» (Кіровоград) – БК «Авантаж-Політехнік» (Харків) - 94:104 (23:31, 28:17, 17:26, 26:30).

У грі-відповіді 22 березня господарі були налаштовані взяти реванш і практично досягли своєї цілі, однак неймовірний фарт і майстерність  суперників призвели до другого фіаско. Протягом трьох чвертей команди поперемінно виходили в лідери, чергуючи результативні спалахи провальними епізодами. На заключну чверть суперники вийшли за рівного рахунку – 67:67. Його краще розпочали кіровоградці, які були результативнішими в атаці, грали впевненіше та зуміли зробити непоганий заділ. Коли до завершення гри лишалося 80 секунд «Золотой вєк» вів +8 очок (87:79).

А далі послідували дві втрати мяча Глібом Бузьком, який до цього ще й заробив п’ятий фол і залишив майданчик. Сфолив і новачок кіровоградців Олександр Дробязко. Суперник свої шанси не марнував і зумів зрівняти рахунок (87:87). В останні 15 секунд гри капітан господарів Богдан Сосой сольним проходом і неймовірним кидком забив 2-очковий, викликавши овації на трибунах. Всі вважали, що це перемога, адже до фінальної сирени лишалося 3 секунди, але не встигли вщухнути захоплені вигуки вболівальників, як снайпер харків’ян Тимур Арабаджи зробив щось немовірне, викинувши круглого з середини поля перед початком лунання сирени про завершення гри.  І цей неймовірний м’яч влучив у кошик наших баскетболістів. Захоплення на трибунах змінилося на гомін розчарування. 89:90 – дуже прикра поразка від «Авантаж-Політехніка». Кращими бомбардирами у складі БК «Золотой вєк» стали Андрій Чайка (22 очка) і Антон Мельник (20).

БК «Золотой вєк» (Кіровоград) – БК «Авантаж-Політехнік» (Харків) - 89:90 (21:18, 23:29, 23:20, 22:23).

Дві домашні поразки призвели до зміни місця розташування кіровоградської команди у турнірній таблиці. «Золотой вєк» опустився на друге місце, на яке зійшов столичний «Авангард».