Кіровоградська «Зірка» перемогла "нафтовиків" із Охтирки (ФОТО)

Кількість переглядів - 1694

«Зірка» продовжила свою переможну ходу від старту весняної частини Чемпіонату України з футболу. В сьогоднішньому матчі 19-го туру на своєму полі кіровоградська команда мінімально перемогла міцного горішка Першої ліги «Нафтовик-Укрнафту» з Охтирки – 1:0.

Господарі відмінно провели перший тайм, володіючи ініціативою та демонструючи швидку комбінаційну гру. На 19-й хвилині команда Сергія Лавриненка вже вела в рахунку. Розпочав атаку Андрій Мостовий, який проявив індивідуальну майстерність, пройшовши лівим флангом, пошив у дурні двох гравців з Охтирки і прострілив у штрафну. Захисник гостей мав відбирати мяча, натомість обрав неправильну позицію і дозволив Олексію Чичикову стрімко увійти до штрафної та невідпорно пробити. Таким моментом гріх було не скористатися, а наш досвідчений нападник грішити не збирався. Забитий гол викликав шалену реакцію вболівальників на трибунах, а для Олексія став сьомим у нинішньому чемпіонаті, вивівши його до трійки кращих бомбардирів першої ліги.
До перерви команда Сергія Лавриненка продовжувала атакувати та ще декілька разів була близькою до взяття воріт нафтовиків, але їх підвела реалізація.
Поразка не входила у плани футболістів із Охтирки. На другий тайм на поле вийшла зовсім інша команда. Тепер вже гості грали першим номером, нагнітали, діяли агресивно, часом навіть ризикуючи нарватися на контраатаку. Така тактика команди Вадима Колесника ледь не призвела до відновлення статусу-кво. В одному з епізодів від неминучого голу ворота «Зірки» врятував Поштаренко, відбивши штрафний захисника суперників Бояринцева. За декілька хвилин помилка наших центральних захиснків ледь не призвела до голу після прострілу Євгенія Пасіча.
Господарі, свідомо віддавши ініціативу, більше розраховували на контратаки. Знову нагадав про себе Чичиков, який майстерно скористався помилкою суперників, але ті встигли виправитися. А який ефектий дальній удар виконав Григорій Баранець… Та воротар нафтовиків Тимофєєв довів, що недарма їсть свій хліб. Ближче до 70-ї хвилини перевага наших суперників стала тотальною. Спроби флангових проходів, гри через короткий пас, багатоходівки результату не давали. Досвідчені захисники «Зірки» Андрій Бацула, Андрій Мостовий, в тому числі новачки - Максим Ковальов і Олександр Кучеренко, яким допомагав півзахист, надійно тримали останній рубіж. Дощ, що пішов після 80-ї хвилини ще більше мінімізував можливості суперників, які пропагують технічний футбол.
Вже у компенсований арбітром час спочатку «Нафтовик-Укрнафта», а за ним і «Зірка» по черзі створили моменти, що цілком претендували на гольові, але змінити рахунок на табло жодній із команд так і не вдалося. «Зірка» у непростому матчі зуміла взяти важливі три очки в організованої, дисциплінованої та дуже непростої команди і покращити своє турнірне становище, піднявшиь на десяте місце.
Чи зможе наставник кіровоградців Сергій Лавриненко разом зі своїми підопічними так само успішно провести свій третій офіційний матч на чолі «Зірки», але на виїзді – стане відомо 5 квітня у Києві, де кіровоградці проведуть чергову гру. У грі 20-го туру суперником червоно-жовтих буде «Динамо-2».